banner556

Ağaoğlu'dan kulüpler birliği açıklaması! Başkan olacak mı?

Başkan Ahmet Ağaoğlu Kulüpler Birliği başkanlığı ile ilgili konuştu.

Trabzonspor 06.01.2021, 19:10
Ağaoğlu'dan kulüpler birliği açıklaması! Başkan olacak mı?

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu Kulüpler Birliği başkanlığından istifa eden Mehmet Sepil'in yerine başkan olup olmayacağı ile ilgili soruya cevap verdi.

Bir basın mensubunun “Mehmet Sepil’in Kulüpler Birliği Vakfı Başkanlığı'ndan istifa etmesinin ardından başkan olmayı düşünür müsünüz” şeklindeki soruya Başkan Ağaoğlu, “Önce biz kendi kulübümüzün başkanlığını yapalım da Kulüpler Birliği’nin başkanlığını daha sonra düşünürüz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (8)
Yaşar Dursun 2 hafta önce
Avciyi pek sevmezdim ama Trabzonsporda gösterdigi performansinlan saygimi ve güvenimi kazandi. Takimi, defansi cok cabuk toparladi, puan kazandi ve gözüktügü gibi iyi bir kadro kurucu. Onu elestiren Trabzonspor taraftarlarina bir mesejim var: artik su eski Trabzonspor masalini unutma zamani geldi. Trabzonsporu sampiyonluklar kazandiran defansdi, hucum degil! 76/77 haric sampiyonlugu defans yaparak kazandik! Nerden bu „eze eze Takimlari“ yenen Trabzonspor masali ciktigini bilmiyorum ama lütfen rakamlara bakin. 79/80 sezonun da tarihin en az gol atan sampiyonu olduk. 80/81 sezonun da tarihin en fazla yenilgi gören sampiyon olduk. 76/77 haric her sampiyonlumuzda bizden daha fazla gol atan takimlar vardi. Tek sabit: bütün sampiyonluklarimizda en iyi defan bizimkiydi! Abdullah hoca: her mac 1:0 bizim olsun, sampiyonluk ögle gelsin, oyun moyun beni bu saaten sonra sampiyon olana kadar hic ama hic ilgilendirmiyor.
Hakan 2 hafta önce
O saydığın dönemde futbol 2 puanlık sistemde oynanıyordu orayı kaçırmışsın, o zaman beraberlikler bile bize yaramıştı, fakat şimdi öyle değil. Zar zor kazan ya da berabere kal anlayışıyla şampiyon da olunmaz, büyük takım da olunmaz.
Erdem 2 hafta önce
Bence aday olmalıydı, seçilmese de en azından aday olmalıydı. Federasyon başkanlığı fenerlilere kaldı. Habere onların adayı seçiliyor. Neden bizden Federasyon başkanı veya MHK başkanı olmaz. Bu mevkileri düşmanlarımıza bırakırsak yerler bizi. Artık adil, dürüst ve tarafsız Trabzonsporlu kişileri de aday görmek istiyoruz Kulüpler Birliği Başkanı, Federasyon Başkanı veya MHK Başkanı olarak.
Adsız 2 hafta önce
Ustaca öz eleştiri.bravo
Nadi61 2 hafta önce
Gerek yok hepsi 3istanbul takiminin kongre üyesi sayin baskan SENI elinide oynatirlar..
SOTKALI 2 hafta önce
Yakışır sana BAŞKANIM..FEDAKARLIKLARINI BU TAKIM KLUP ICIN NE CEFALAR CEKTIGINI BILENLERDENIZ...Simdi sana transferler kadro için hakaret düzeyine varan kelimeler edenlere sakın kulak asma BAŞKANIM..
Mehmet ÇAKIRAL 2 hafta önce
Başkanın tek hatası sezona acemi bir hocayla başlamasıydı. Eğer usta bir hoca ile yola çıkmış olsaydı bazı kötü oyuncular da olmayacaktı. Sanırım Avci ile bu sorunun bir kısmını çözdü, geriye bir kaç iyi oyuncu ile biz yine yarışmanın içinde olacağız.
Görünen Köy. 2 hafta önce
Var sistemi kaldırılacaksa düşünmeli! Bir önceki başkan bu konuda başarılı olamadı! Şahsen boş bir sekreterlik olarak düşünüyorum! Üç büyükler ne derse olur!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@