banner441

banner518

banner513

Ağaoğlu açıkladı; Emre, Mikel'e ırkçılık yaptı mı?

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu maçın ardından açıklama yaptı

Trabzonspor 04.02.2020, 23:03 05.02.2020, 08:30

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu 5-0 kazanılan Erzurumspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Ağaoğlu şöyle konuştu;

GUİLHERME VE SORLOTH'UN PERFORMANSI
Maçı ciddiye aldık. Beşiktaş’ı eleyen bir takım ve iyi oynuyorlar. Biz de iyiydik ve skoru erken yakaladık. Özellikle Guilherme ve Sörloht’un performansı belirleyici oldu. Şimdi ileriye bakacağız.

KOLAY MAÇ YOK

Fenerbahçe maçından sonra da aynısını söyledim. Her maç zor. Maç maç bakacağız. Gidecek çok uzun yolumuz var. Puan cetveline bakarsanız ilk 7-8 takımın şansı var.Rakiplerine saygı duyan, çalışan sonuca ulaşacak. Bakalım yol bizi nereye götürecek. Kolay maç yok. Umut ediyorumki maçların hepsi heyecan verici seyir zevki yüksek maçlar olacak. Bir sakatlık kaza olmazsa, Abdülkadir Ömür’ün de Gazişehir maçında kadroda olmasını bekliyoruz.

EMRE IRKÇI BİR ŞEY SÖYLEMEDİ

Mikel'e yapılan ülke adına utanç verici. Ben onunla görüştüm. Emre'nin ona ırkçı bir ifade kullanmadığını söyledi. Sadece Emre'nin kendisine küfür ettiğini söyledi. Emre'nin ona ırkçı bir kelime kullanmadığını söyledi. Sosyal medyada ona yönelik ırkçı söylemler oldu, onunla ilgili de gerekli suç duyurusunda bulunuldu. Yapılan bir insanlık suçudur.  Bundan sonrası yargının işidir.

7-8 takım bir anda şampiyon olamayacağına göre bazen sonuçları hazmetmek lazım. Futbolda bir takım egolarımızı zayıflıklarımızı tatmin edecek bir ortam değil.

Siz kalkıyorsunuz ülkenizde misafir olan bir kişiye hakaretler ediyorsunuz, çoluğuna çocuğuna laf ediyorsunuz. Siz onun yerinde olsanız acaba ne yaparsınız. O lafları söylerken yazarken bir kez daha düşünmeniz lazım. Maalasef kantarın topuzunu kaçırıyoruz.
 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (8)
Fenerbahçeli 4 ay önce
Emre’nin Mikel’e karşı incitici ve küçük düşürücü bir ithamda bulanacağım düşünmüyorum. Bir Fenerbahçeli olarak Trabzonspor’u seviyor ve oyuncularına da değer veriyorum, Mikel’e yapılan bu yanlış kabul edilebilir değildir. Bu çirkin davranışı sergileyen taraftar Fenerbahçeli olsa dahi gerekli cezai işlemlerin yapılması gerekir. Bu tür çağdışı, ayrıştırıcı Mesajlar yazan kişiler mümkünse takım tutmasın. Mikel’e geçmiş olsun, Trabzonspor’a tebrikler güzel bir derbiydi yenilmekte izlerken keyif aldık.
Taraftar 4 ay önce
Çok güzel yazmışsın kardeşim.rekabey ezeli dostluklar kalıcıdır.Trabzondaki bir önceki maçta Ali Koç u herkes sevgiyle karsilamisti ve bu sene ufakta olsa tepkiler oldu.Ali Koç neden böyle oldu diye düşünmeli. Bizim derdimiz FB ile değil adaleti yerine getirmeyenlere...
Hasan 4 ay önce
Başkanım her yıl şampiyon olsalar doymazlar. Futboldan beslenen bir sürü virüs olduğu müddetçe bu işin şov tarafı ikinci planda kalacak maalesef. Ülkede misafir olan turizim elçilerine böyle davrandığımız müddetçe ülke olarak geri kalmaya mahkumuz
Hach Bumbala 4 ay önce
Emrenin sicili bozuk.
Aslında irkci falan degil!sadece sorumsuz ,simarik,yas 38 ruh hali 18....
17 yaşındayken Fatih terimden Tokat yiyen bir Insani düsünün.
Aciyorum ona.
Ersin 4 ay önce
Başkan neden böyle konuşuyorsun birilerimi seni böyle konuş diye yönlendiriyor bu açık ve net belli yapma böyle sen o karaktersiz ismini bile anmadığım futbol teröristini korumanın anlamı ne işte futbolun ne kadar siyaset pisliğine bulaştığının göstergesidir dünkü başkanımızın açıklaması
Hakan 4 ay önce
Türk futbolunun tehlikeli virüsleri; fb ve içindekiler.
VAHAP 4 ay önce
Şu, Emre denen mikroba bir ders verilmeli.
bekir 4 ay önce
bu ırkçı gibi laflar nedense emre den çıkıyor neden başka bir futbolcu böyle kelimeler kullanmıyor.Bu kişiye gereken ders verilmelidir.Memleketimizin şahsiyetini ayaklar altına alıyor.terbiyesiz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@