banner539

banner526

banner533

banner513

Afobe ve Baker Trabzonspor'a çabuk alıştı

Afobe ve Baker Trabzonspor'a kısa sürede uyum sağladı.

Trabzonspor 25.09.2020, 08:02
Afobe ve Baker Trabzonspor'a çabuk alıştı

Trabzonspor'da takımla doğru düzgün antrenman yapamadan Denizlispor maçında geçen hafta 11’de olan Benik Afobe ve Lewis Baker kısa sürede Trabzon’a alıştı.

Hazır şekilde gelen iki futbolcu, idmanlardaki hırslı görüntüleriyle alkış topluyor. Teknik direktör Eddie Newton, Afobe ve Baker’a yarınki Yeni Malatyaspor maçında çok güveniyor.

Birer sezonluğuna kiralanan Afobe ve Baker’dan taraftarların da beklentisi çok yüksek.

Yorumlar (5)
Farozli 4 hafta önce
Ikisi de çok iyi oyuncular ilk maçta kendilerini belli ettiler. Nokta transfer olmuş cidden. Özellikle Baker'den çok umutluyuz bize Sosa'yi aratmaz inşAllah. Şimdi sıra stoperlerde başkan bize en ez iki çok kaliteli stoper lazım. Guilherme Serkan Hüseyin Abdurrahim Campi gibi oyuncuları da gönder gitsin
Osman 4 hafta önce
İkisini de getiren Newton’a başarılar ve teşekkürler
Afyonlu Şota 4 hafta önce
Yorumuna tamamen katılıyorum.Yalnız Hüseyin konusunda aynı fikirde değilim.Hüseyin her kim ne derse desin iyi stoper bence.Tekmeye kafa koyacak kadarda bu takıma bağlı.
yasar 4 hafta önce
hayde baker şu sosa yı aratma .
Tursun 4 hafta önce
Afobe o topukla aldığını gol yapsaydı ve o frikik gol olsaydı bir hafta konuşulutdu anlık rreaksiyonla yaşayan bir gençlik var bizde öyleydik ama yargılamazdık şimdikiler jadaizce bunlar çöp diyebiliuor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@