7m


7m

hyundai

Acun'dan Trabzonspor yorumu: Benim favorim olabilirdi

Acun Ilıcalı Trabzonspor'un Sörloth kalırsa şampişyonluğun favorisi olacağını söyledi.

Trabzonspor 16.09.2020, 08:27
Acun'dan Trabzonspor yorumu: Benim favorim olabilirdi

Süperli hakkında yorumlar yapan ünlü televizyoncu, Sörloth'un kalması halinde Trabzonspor'un şampiyonluğun en büyük favorisi olduğunu söyledii

Süper Lig'in şampiyon adayları hakkında konuşan Acun Ilıcalı,Trabzonspor hakkında da açıklamalarda bulundu. Ilıcalı, ''Caner ile Gökhan'ı iyi misafir ettiği için Beşiktaş'a teşekkür ediyorum. Caner için 'Fenerbahçe'ye sol bekin kralı geliyor' dedim. Herkes Marcelo sandı. O kadar güveniyorum. Trabzonspor, Sörloth'u yollamasaydı benim şampiyonluk favorim olabilirdi, olağanüstü forvet. Kalırsa ben Trabzonspor'u 1-2'ye yazacağım.'' ifadelerini kullandı.


Yorumlar (9)
Tursun 2 yıl önce
Dalgasını geçmiş haklısın 2011 de yaptıklarını bildiği halde senin ğrogramlarını seyreden trabzonlular olursa sende dalganı geçersin trabzonspor ve şampiyonluk bize sizin gibi penaltı veren olursa
Ercan 2 yıl önce
Kalırsa Nwakame gibi boğazda gezdirir seneye Fenere girmesi için markaja alırdın tabii ki
Hakan 2 yıl önce
Şunun suratına bak hele ne kadarda antipatik insan şöyle Osmanlı tokatı atası geliyor...
H. M 2 yıl önce
Ne hallere kaldık. Ulucalı senin aklına fikrine ihtiyaç yok. Sen bak dalgana.. :((
Bordo 2 yıl önce
Geç makaranı,yangına odunu atıyor, yaw diyelim kadroda kaldı acaba mevcut tff mhk yapısı ts u şampiyon olmasına izin verimiydi veya erman hoca açıkladı ateş olmayan yerden duman çıkmaz arkadaşın rıdvan ağa mhk yi atamış, yani bu sezon mhk tff yönetimi belediyeden alınmış net ,şampiyon da şikecifb seçilmş.
Turkoglu Turk. 2 yıl önce
RIV RIV RIV RIB HIKAYE HABERLER O HOLLANDADA BAHIS ICIN ALDIGI KLUBU KUMEDEN KURTARSIN
Mehmet ali 2 yıl önce
Acun Trabzonsporla dalga geçip duruyor.Fenerbahce için ts futbolcuyu bile gözüne kestirdin.ikinci başkan gibi çalışıyorsun.ucaginla sosayı getir.ondan sonra sorloht kalsa şampiyonluğun adayı ts.onuda aldır bari de. Tam olsun.alıştık nasılsa.Ama kabahat sende değil bizim yönetimde az becerikli olsalar.siz bunları bile konuşamazdınız.
Ers61 2 yıl önce
Futboldan anlamadığın belli. Sen ahlâksız programlar yapmaya devam et. Dünyanın neresinde bir futbolcuyla şampiyon olunmuş!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@