7m

7m

hyundai

Abiş Hopikoğlu'nda Muharrem Usta'ya destek

Trabzonspor Basketbol Takımı Kulübü Başkanı Abiş Hopikoğlu, Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta'yı pankart asarak protesto edenlere tepki gösterdi.

Trabzonspor 27.07.2017, 17:52
Abiş Hopikoğlu'nda Muharrem Usta'ya destek

Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta'nın sahibi olduğu Medical Park Trabzon Hastanesi'nin önüne dün gece saatlerinde pankart asılarak protesto edilmesi birçok kesimin tepkisiyle karşılaşmıştı. Taraftarın protesto şekline bir kınama da Trabzonspor Basketbol Kulübü Başkanı Abiş Hopikoğlu'dan geldi. 


Trabzonspor Basketbol Kulübü konuyla ilgili yazılı açıklama yaparak, Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta'yı protesto amaçlı yapılan davranışı şiddetle kınadı. Kulüpten yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi: 

"Trabzon Türk Spor tarihinde her zaman için sevginin, bağlılığın ve mücadeleden vazgeçmemenin sembolü olmuş, Türk insanının yüce gönlünün spor sahalarındaki temsilciliğini üstlenmiştir. Geçmişte kulübümüzün ana sponsorluğunu üstlenmiş olup, bugün de Trabzonspor Kulübümüzün başkanı ve Trabzon iş dünyasının değerli isimlerinden olan Sayın Muharrem Usta’ya karşı sosyal ve görsel medya da yapılan yakışıksız, çirkin ve yaralayıcı saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Herkes bilmelidir ki, dün olduğu gibi bugün de yarın da Sayın Muharrem Usta’nın, ailesinin ve Medikal Park camiasının yanındayız. Unutulmaması gereken en önemli nokta biz bu toprakların insanları için “Sevginin özgür ancak saygının mecburiyet olduğu” gerçeğidir. Her meslekte, her yöneticinin eleştirilebilir olduğu hayatın bir gerçeği olsa da, saygının her daim herkes için esas teşkil etmesi kaliteli bir toplumun temelidir. Trabzon’a gönül veren, Trabzonlu olmaktan gurur duyan herkesi Trabzon’a yakışır şekilde birlik olmaya çağırıyoruz."
 

Yorumlar (7)
yasar 5 yıl önce
pankartı asan adam olsa , ismini yazardı veya gündüz asardı.
serkan 5 yıl önce
mühim olan kimin astığı değil pankartta yazanın doğruluğu adam haklı sadece laf var icraat sıfır aynı en tepedeki gibi
Zeki 5 yıl önce
Yalancı çünkü iki aydır nokta atışı dedi durdu tv öıktı yine dedi ama hiç biri olmadı bu takımlanmı 50.yıl şampiyonluğa oynayacaksın
Trabzon: 5 yıl önce
O pankarti asanlar Terbiyesiz ve zavallılar.
İbrahim çevik 5 yıl önce
Taa baştan beri söylüyorum, M.usta, İHO'nun kibar versiyonudur diye. 30 yaş üstü cennetine çevirdi takımı. Şikeyi unutturdu, siyasetin emir kulu. Yalancı diyen arkadaş kibar birisiymiş demekki.
Takim Taraftari 5 yıl önce
Niye bu pankarttan bu kadar rahatsız oldular ınsanlara küfür hakaret yapilmasina bente karşıyım Iki buçuk yıldır Usta ve yönetimi hangi verdiği sözü duttu hangi söylediği işi zamaninda yaptı bu millet bu taraftar bıktı usandı artık sabır bitti kalmadı parayla satılmıyor ki alalım baştan çıkıp delikanlı gibi bu takimin borçu cok bizdede verecek para yok bizden başarı birşey beklemeyin o kadar yok Lucescu yok süper kadro yok ellinci yilda şampiyonluk nokta atışı transferler hepsi fiyasko bir hazırlık maçı bile alamayan nerde bir külüstür takim varsa onlarla mac yap gelen gidenden iki üç gol ye sonra şampiyonluk yok iskelet kadroyu kurdu kim bu iskeleti oluşturanlar uğur ve durica mi ikiside kafaya oynayan bir takımda asla oynayamaz ilerideki rodellega ve Ndoye mu bunlarda ayni hiçbir özellik yok ne adam geçebilirler tank gibi ağır zaten gecen yıldan ne oldukları belli bu orda saha bu kamatlar mi yilda on dane isabetli orta yok frikikten bir gol yok elindeki tek futbolcuyu bedevaya verdin vede takima bir sürü zarar ettirtin hangi işleri doğru da yalancı denildi mi kiziyorsunuz tabi basket başkanı sahip çıkacak onunda usta dan farki yok kac yıldır kümeye husranlara oynuyoruz vede devam edecek
Refik BAHRAM-Düzce 5 yıl önce
Abiş Hopikoğlu .....adam gibi adam Onda olan Trabzon sevgisi kaç Trabzonluda var ....sözlerine dikkat edelim çok iyi bir değer saygı ve sevgiler sunuyorum....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@