7m


7m

hyundai

Abdullah Avcı Trabzonspor'daki hayalini açıkladı! "Umarım gerçekleştirebilirim"

Abdullah Avcı Trabzonspor'daki hayalini söyleyerek umarım gerçekleştirebilirim dedi.

Trabzonspor 31.05.2021, 15:40
Abdullah Avcı Trabzonspor'daki hayalini açıkladı! "Umarım gerçekleştirebilirim"

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunarak altyapı ile ilgili önemli mesajlar verdi.

Altyapı ile ilgili iz bırakmak istediğini söyleyen Avcı, “umarım bu hayalimi gerçekleştirebilirim” dedi.

ALTYAPI İLE İLGİLİ İZ BIRAKMAK İSTİYORUM

Avcı şunları söyledi;

"Trabzon verimli topraklar. Yusuf Yazıcı, Abdülkadir Ömür, Uğurcan Çakır öncesinde yine birçok isim. Öncelikle akademi ile ilgili planlarımız var. Toprağı daha iyi hale getirebilmek için çalışıyoruz. Havuz zaman zaman çok geniş olabilir. Dışarıda kiralık oyuncularımız var. Altyapı ile üst yapı arasında koordine etmesi için Turgut hoca var. Özellikle yeni bir tesis yapıldı Akyazı’da. Şimdi içeriyi dizayn ediyoruz. Departmanları kuruyoruz. Her şeyi kayıt altına alıyoruz. Salonundan yemek salonuna kadar. 

Altınordu’yu arayıp tebrik ettim. Hem oyuncu yetiştirip hem yarışmak kolay değil.

Trabzonspor’un yarışabilmesi için kaynak gerekiyorsa Uğurcan satılması gerekiyorsa bunu değerlendirmek gerekiyor. Uğurcan bu sene çok yakın isimlerden birisi. Abdülkadir Ömür milli takımda kalabilirse bu potansiyellerden birisi. Bu kaynağı verimli hale getirmek için yatırım yapıp beklemek gerekiyor. Ben de altyapı ile ilgili iz bırakmak istiyorum. Geçmişte Trabzonspor’a hizmet eden insanlara da destek olmak gerekir. Umarım bu hayalimi gerçekleştirebilirim."


Yorumlar (4)
61 1 yıl önce
Hoca , destekliyoruz yanındayız ts u şikeci mhk tff ye ragmen şampiyonluga ulaştır.
Abanoz 1 yıl önce
Altyapı ile ilgili hayalin var ama; altyapıdan gelen gençlere güvenmeyerek, son maçlarda bile yolcu olduklarını bildiğin Baker,Marlon, Kamil Ahmet, Afobe'yi kenara alıp, bir kaç dakika da olsa bu çocuklara şans, en azından bir umut vermedin. Üstelik Transfer planında hep 34-35 lik kaşar topçulara istiyorsun.
Şimdi kalkmış altyapı hayalinden söz ediyorsun. Senin bu yalanına pardon hayaline kim inanır.
l44 1 yıl önce
Bak işine kardeşim
Abdurrahman 1 yıl önce
Yagmiyacagini biliyoruz A. Avcı. Bari gurle duyanlar birşey zanneder de belki bir işe yarar. Sen ancak alt yapı binası yapıldığında söz söylersin. Oyuncuyla işin olmadığını biz biliriz. Hatta alt yapıdan hiç oyuncu gelmesin daha çok memnun olursun. Çünkü onların gailesinden kurtulmuş olursun. Sen öyle emek vermek, gençlere zaman ayırmak işleriyle ugrasmazsin. Sana gelişmesini tamamlamış, yaşını başını almış, dediğin gibi oyniyacak hazır adamlar lazım. Onlarla takımını belli seviyeye kadar tasirsin. Yarışın sonuna doğru onların nefesi kesilir, pilleri biter, nal toplarsın. Birkaç maazeret uydurur seneye hazirligimizi yapıyoruz dersin.
NETİCE: SENDE İS SALLA BASİNİ AL MAASİNİ şeklinde gider. Alt yapı senin neyine....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@