Abdullah Avcı: Trabzonspor'a karşı çözüm odaklarımız var

Trabzonspor Başakşehir'e konuk oluyor.

Abdullah Avcı: Trabzonspor'a karşı çözüm odaklarımız var
banner432

Haber61 - Spor Servisi - Başakşehir Teknik direktörü Abdullah Avcı Trabzonspor maçı öncesi konuştu.

Avcı "Yeni sezon hayırlı olsun. Bizim sezon başı çok iyi geçti. Kadromuza 2 takviye yaptık. yeni sezon yeni hedeflerle beraber enerjimiz yüksek. Özellşikle bu bizim için 8 tane şiddeti yüksek maç bizi bekliyor. Trabzonspor'un hucümcu bekleri var. Top rakipteyken adam adama oynayan bir rakip. Bizim bazı çözüm odaklarımız var. Lige iyi bir takıma karşı galibiyetle başlamak istiyoruz. " dedi.

Kadrodaki rotasyon hakkında konuşan Abdullah Avcı "Biz bu işin 24 saat üstünde duruyoruz. Emre yi her maç oynatmak isteriz. Perşembe günü şiddeti yüksek bir ingiliz takımına karşı oynadık. Mahmut ve Emre oyunun gidişatına göre olacak. bu değişiklikleri medya farklı yorumlayacaktır ama oyuncularımızı sakatlık riskini alamayız ama 9 oyncumuz geçen hafta oynayan oyuncularımız."ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2018, 19:22


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ŞEHZADE
ŞEHZADE - 7 ay Önce

Abdullah avcı tam bir futbol hocası.İyi takım kuruyor iyi takti,k ve maç okuma kabiliyetine sahip.Sistemi çok iyi yönetiyor.Trabzonspor için Çok zor bir maç.

Yozgat'lii
Yozgat'lii - 7 ay Önce

Ünal sen amatöre !!!!kardeşim 90 dk. Maça mudahale nedir yapmadın senden oynattığın oyunculardan bir cacık olmaz.m.akbas ibanyez,onazi senin başını yedilir gülele güle birdaha görüşmeyelim T.S.de

ayhan
ayhan - 7 ay Önce

Adamlar bizi neredeyse yedek kadro ile yendiler. Banko oyuncuları Ortasaha da Emre ve Mahmut yoktular. Forvette Adabayor da yoktu. Buna rağmen bizi yendiler.. Ben zaten 3-0 ya da 2-0 kaybedeceğimizi sosyal ortamlarda belirtmiştim. Çünkü görünen köy klavuz istemez. Kalite farkı var. Yusuf Abdülkadir çok etkisizdiler.

banner393

banner426

banner443

banner441