alexa metrics

banner536

Abdullah Avcı'nın en büyük korkusu

Abdullah Avcı dört gözle milli takımlardan dönecek oyuncuları beklerken en büyük korkusu sakatlık olması.

Trabzonspor 16.11.2020, 21:16
Abdullah Avcı'nın en büyük korkusu

Trabzonspor’da teknik direktörlük görevine gelen Abdullah Avcı bir yandan sistemini oturtmaya çalışırken, diğer yandan gözünü milli takımdan gelecek futbolculara dikti.

Erzurumspor maçının hazırlıklarını eldeki mevcut kadroyla gerçekleştiren Avcı, neredeyse takımın iskeletinin yarısını oluşturan milli oyuncuların nasıl bir şekilde takıma katılacağını merakla bekliyor.

Oynanacak milli maçlarda oluşabilecek sakatlıklar, Avcı’nın en büyük korkusu...

İran Milli Takımı’na giden Majid Hosseini, Bosna Hersek’i 2-0 mağlup eden kadroda süre alamadı. Asya elemelerinin koronavirüs nedeniyle ertelenmesi nedeniyle İranlı oyuncu sorunsuz olarak takıma dönüyor.

Trabzonspor’un en fazla oyuncu gönderdiği Ümit Milli Takım da yarın Samsun’da Kosova ile oynayacak. Serkan Asan, Hüseyin Türkmen, Yusuf Sarı ve Ahmet Canbaz da bu karşılaşmanın ardından Trabzon’a geçecek ve çarşamba günü yapılacak idmana katılabilecek.

A Milli Takımı’nda yer alan Uğurcan ise ancak 19 Kasım Perşembe günü Trabzon’da olabilecek. Macaristan maçı için Budapeşte’ye gidecek ay-yıldızlılar, karşılaşmanın ardından saat 04.30’da İstanbul’da olacak. Milli kaleci buradan Trabzon’a geçecek.

Ekubanlı Gana, yarın Sudan deplasmanında yer alacak, aynı tarihte Djaniny’nin formasını giydiği Yeşil Burun Adaları’nın rakibi de Ruanda olacak. İkisi de bu karşılaşmaların ardından Trabzon’a dönecek. 


Yorumlar (4)
Kaptan 1 yıl önce
En çok korkacağın şey kötü sonuçlar sonunda çıkacak büyük baskıdır.
Serkan 1 yıl önce
Arkasında durmak gerek kararlarına saygı duymak gerek bence başarı böyle gelir biz eleştirir yerden yere vurursak biz sahip çıkmasak kimse sahip çıkmaz inanıyorum şenol hocadan sonra trabzonsporda çok büyük başarılar avcı ile gelecektir yeterki biz sahip çıkalım
Baha burak 1 yıl önce
Metin Aktaş tan daha iyi bir kaleci antrenörü mu geldi. Kendi cocuklarimizi yiyin bakalım. Devre arasida bol bol transfer yaptirir bu adam 35 likörü doldurur takıma. Pişmanlık fayda etmeyecek.
Fırtına Kuşu 1 yıl önce
Gelen kaleci antrenörü de Trabzonlu. Kuzenim. Neyin derdindesiniz ya.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@