banner556

>

Abdullah Avcı genç yıldızı Sivasspor'a hazırlıyor

Abdullah Avcı'dan Serkan Asan'a destek.

Trabzonspor 03.12.2020, 08:05
Abdullah Avcı genç yıldızı Sivasspor'a hazırlıyor

Kırmızı kart gören Pereira, Sivas’a karşı yok. Trabzonspor Teknik Direktörü Abdulla Avcı, genç sağ beki Serkan’ı idmanlarda sürekli motive ediyor.

Trabzonspor'da Joao Pereira, Ankaragücü karşılaşmasında çift sarıdan atılmıştı. Tecrübeli oyuncunun yokluğunda Sivasspor'a karşı Serkan Asan forma giyecek. Teknik direktör Abdullah Avcı da idmanlarda 21 yaşındaki sağ bekin üzerine titriyor. Deneyimli çalıştırıcı dünkü idmanda da sık sık büyük bir mücadele örneği veren Serkan'ı övdü. Avcı'nın Serkan'a sürekli "Aferin oğlum, çok iyisin, böyle devam" diye seslenmesi dikkatlerden kaçmadı. Genç futbolcu da kendini Sivasspor maçına büyük bir hırsla hazırlıyor

.

Yorumlar (9)
Sotkalı 2 ay önce
Serkan sana güvenimiz tam. Eski peynir istemiyoruz takımda..Hata yapsan da kendine güven taraftar seninle.Formayı da bir daha verme bu takım içinde adam kıyma makinası. Gilermeyi bile yemeye çalışmıştı.Adama pas vermezdi.
doğan yıldız 2 ay önce
bari şu çocuğun aleyhine yorum yazmayın çok bilmişler.
Sotkalı 2 ay önce
Kim aleyhine yazmış okuyorum bulamıyorum
Lazkopat 2 ay önce
Bu çocuk kupa maçlarında oynayıp pişmeli.Ömür gibi çok zayıf arkasına çok top ve adam geçiriyor.Kamil fiziğiyle daha iyi ama oda bizi hedefe götürcek kaliteden uzak.Bu maçı almalı ve zirveye yaklaşmalı.
Orhan 2 ay önce
Tabi, gelir gelmez çocuğu kes, şimdi mecbur kalınca öyle de. Serkan'ın özgüveni kırılırsa yazık olur.
Süleyman 2 ay önce
haftaya yine kulübededir.
kenan 2 ay önce
Kamil ahmet oynamalı
Sotkalı 2 ay önce
Defansta kim varsa oynar merak etme kardeş...Hocanın taktiği bu.yaslan geriye pas istatistik ordusu.Duran top kontra bir gol ve YASLAN.ÇARŞI YEMEDİ KOYDU KAPI ÖNÜNE.Dadaşa oyun yok hocasız Ankaraya yok.mazeret bitmez..Asrın Ptt lig topçusu Yusuf SARI yıda koy takıma haa.Hangi üç büyükte oynar kim alırdı bunu.Hekimoğu alt yapı tükenmişti.Bize bunu çaktılar
GÖKTÜRK 2 ay önce
HOCANIN DESTEK OLMADIĞI FUTBOLCULARDAMI VAR BAŞLIĞI BEĞENMEDİM
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@