Abdullah Avcı'dan Yusuf Sarı Vetosu!

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Yusuf Sarı'ya gelen teklifleri veto etti.

Trabzonspor 17.07.2021, 09:45
Abdullah Avcı'dan Yusuf Sarı Vetosu!

Trabzonspor transferlerine devam ederken elindeki oyunculara da teklifler gelmeye devam ediyor. 

Adana Demirspor, Flavio ile temaslarını sürdürürken Trabzonspor'dan Yusuf Sarı'yı da istedi. Yönetim konuyu Abdullah Avcı'ya iletti. Deneyimli çalıştırıcı sezon boyunca 22 yaşındaki oyuncudan faydalanacağını belirtirken transferini ikinci defa veto etti. Yönetim de Adana Demir'e ret cevabı verdi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (14)
Edgar 1 hafta önce
Kişisel olarak ilgilenilmesi lazım yeteneği çok.
Vatandaş 1 hafta önce
Mantıklı kardeş siyasette rezilsin gördükki futboldada aynısın herşeye maydonoz olup çok bildiğini zannedip hiçbirşey bilmeyen cahillerdensin
Mantıklı 1 hafta önce
Çok merak ediyorum, Avcı’nın bu Arkadaş’da gördüğünü, biz neden göremiyoruz ? Ya, “O, bu oyuncularla hergün beraber” derler. Biz Taraftarlar önce yeşil zemindeki sunumları değerlendiririz. Ve bu ve bunun gibilerin o zemindeki sunumları iyi değil !!
Horyanlı Kazım 1 hafta önce
Yusuf iyi bir futbolcu hizinlan topu ayarladimi geleceğin yıldızı hoca iyi yapmış,
Erdem 1 hafta önce
Yusufun sözleşmesi seneye bitiyor. Seneye serbest kalmaması için ya sözleşme uzatın yada bırakın adam şimdi üç beş ne kadar verirseler satın gitsin. Bu arada maçlarda süre vermeyecekseniz yani bu adam yedek kulübesinde çakılı kalacaksa da zaten takımda hiç kalmasın. Türkiye Kupasına kadar hiç forma giymezse birden Kupa maçana çıktı mı iyi bir performans sergileyemez. Geçen sezon kupada yaşadığımız eleme sorununu yine yaşarız. Bu sezon yedeklerin hazır tutulması için herkese kalitesi ile orantılı olarak gerekli süreler verilmeli.
tr 1 hafta önce
Yusuf ilk 11de olmaz. Ama skoru aldığımız biraz geriye yaslandığımız zamanlarda hızlı hücuma çıkabilen özellikle son 20-25 dakika etkili olan bir oyuncu. Kalması yararlı olur. Yedekliği sorun yapmaz. Aidiyeti de, enerjisi de güzel. Seviyoruz kendisini "ne de olsa 1 puan 3 puandan iyidir":))
Rami 1 hafta önce
Yabancı kuralının olduğu ligde kalmalı yerlilere alternatif olur.
Görünen köy 1 hafta önce
Bu sezon sakatlık yaşamadıktan sonra1400-1600 dakika arası süre almasını bekliyoruz! Sözleşmesinin uzatılmasını görmek istiyoruz!
Gazi 1 hafta önce
Futboldan gram anlayan insan Yusuftaki potansiyeli görür. Topu aldı mı gidiyor herif Ömür gibi bir adam geçip ikinciye çarpıp kendini yere atmıyor. Topsuz oyunda kendini geliştirip biraz da şut ve ortalarını düzeltirse Ömür'den zaten iki kat iyi de on kat iyi olur. Ömür kariyerini çoktan bitirdi Barış Memiş kendisine gülüyordur şuan. Ama Yusuf Sarı üzerinde baskı olmadığı için yayla pozları yer sofraları da işin içine girmeyince aklını futbola daha kolay verir Avcı'nın elinde patlar.
Zalli 1 hafta önce
Ayağını takip muzda performansını hiç görmedik
Mustafa kerim a.. 1 hafta önce
He he satalım da kimle oynayacak yeni yerli yabancı kuralına bak.. 3 kulvarda yarışacağız.. Verin diyenler sonra gelsin ağababaları nn takımı demirspor biz i yensin.. Geçin bunları...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@