"Abdulkadir ve Yusuf'u altın akvaryumda korumalıyız"

Trabzonspor'un eski futbolcusundan dikkat çeken sözler

"Abdulkadir ve Yusuf'u altın akvaryumda korumalıyız"

Trabzonspor altyapısından yetişen ve şuan Sivasspor'da forma giyen Ergin Keleş, Trabzonspor'un genç yetenekleri Abdulkadir Ömür ve Yusuf Yazıcı hakkında konuştu.

Tecrübeli oyuncu "Abdülkadir ve Yusuf, altın akvaryumun içinde özenle, dikkatle ve sevgi ile korunması gereken çok önemli değerler. Bizim Trabzon biraz zor bir yerdir. Tabir-i caizse onları kurmamız gerekir." ifadelerini kullandı.

Ergin Keleş ayrıca şöyle konuştu;

"Ben genelde Milli Takım aralarında üç-dört günlük yurt dışı seyahatleri yapıyorum. Kendimi geliştirme anlamında, başka kültürleri tanıma anlamında gidiyorum.  Kendimi geliştirmk için çalışıyorum ve seviyorum. Kitap okuyorum ama bu her Türk çocuğunun yapması gereken bir durum takdir edilmesi gereken bir durum değil."

"Aslında bilinçli bir şekilde birçok insan spor yapıyor. Vücutlarını zinde tutmak için çalışıyorlar. Beyni çalıştırabileceğiniz en iyi durum kitap okumaktır. Türkiye’de olumlu anlamda bir ileri gidiş var. Türk çocuğuna umutsuzluk yakışmaz."

"Açıklamalarım nedeniyle takdir edilmek istemiyorum"

"Açıklamalarım nedeniyle takdir edilmek istemiyorum. Ergin Keleş’in konuşması neden bu kadar ses getirdi. Herkes kutlasın büyük bir onurla kutlayın. Çok doğal bir durumdur, insanların Milli Bayramlarını kutlaması doğaldır. Herşeyden önce sahiplenmesi gereken bir durumdur."

Radyospor

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2017, 20:16


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Necip Uzunalioğlu
Necip Uzunalioğlu - 11 ay Önce

Ergin kardeş böyük başkan da öyle düşünüyor. Aman sakatlanmasınlar da paraya çevireyim diye düşünüyor. Trabzonsporun dışardan zengin başkana da ihtiyacı yokmuş. Kovun yönetimi. Alın taraftarı yanınıza. Paraları da pulları da kendilerinin olsun. Götürdüklerini getirsinler yeter. 15 yılda Sadi hoca sayesinde iki çocuk çıktı. Gözleri o iki çocuğu yok etmekte. Utanmıyorlar. Ben utanıyorum yerlerine. Metin Korkmaz& Sedat Doğan AŞ işbaşında.. Yeni takozlar kakalanacak Yusuf ve Abdülkadir paraya çevrilirse.

Molla
Molla - 11 ay Önce

Gençligini bilmesek

yunus
yunus - 11 ay Önce

simar

banner426

banner421