Abdülkadir Parmak ve Murat Cem Akpınar Haber61'e konuştu

Trabzonspor'un genç oyuncuları Abdülkadir Parmak ve Murat Cem Akpınar haber61'e açıklamalarda bulundular.

Advertisement Advertisement

Haber61 – Spor Servisi – Trabzonspor’un genç oyuncuları Abdülkadir Parmak ve Murat Cem Akpınar maç sonu Haber61’e konuştu.

Abdülkadir Parmak yaptığı açıklamada “Maçı kazanmamız ve turu geçmemiz çok iyi oldu. Kupada da ligde de iyi gidiyoruz. Ben çok genç sayılmam. İnşallah ligde de kupada da zirveye oynayacağız. İyi futbolcularla oynamak her zaman daha iyidir” dedi.

Murat Cem Akpınar ise “Çok birbiri ile oynamayan kişilerle oynadık am iyi mücadele ettik. Sonuca ulaştık. Bizim açımızdan maç iyi geçti diyebilirim. Yusuf ve Abdülkadir Ömür’ün iyi oyunu bize motive ediyor ve daha çok çalışmaya itiyor. Bizde o sahada olmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Murat Cem, “Kaptanlık pazubandı olayı ile ilgili olarak ise “Zeki Abi sakat olduğu için kenardaydı. Ben de onu bekledim ve geldikten sona ona devrettin” dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2018, 12:29

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ismail Bulut
Ismail Bulut - 4 ay Önce

Ben Murat Cem den umutluyum.

Yasar
Yasar - 4 ay Önce

FIrsatları iyi değerlendirmeli ve 11 e girmelisiniz

Soner t
Soner t - 4 ay Önce

Murat çok iyi ! Kondisyon olarak tam hazır ancak daha toy. Murat gücünü ekonomik kullanmayı öğrenip bunu becerebilirse topla daha cok buluşa bilir ve teknik anlamda kendisini geliştire bilir ! Abdulkadir parmak skora yanlız başına değilde takım olarak ulaşmayı daha cok arzulamalı ve top onda olmadığında doğru markaj ı uygulamalı ! Coğu zaman topsuz oyunda yürüdü ve bu herzaman handikap dır ! BATUHAN ARTASLAN ın başının önde oluşu takim içerisindeki insanların bir aöaç ve dava uğruna orada olduklarının açık kanıtı ! Taraftar da iyidi camia uyanıyor

Şero
Şero - 4 ay Önce

Bir iki yıla bu takım Gökdeniz -Fatih tekke ikilisi cıkarır yine. Helal uşaklar size

banner426

banner204