7m


7m

hyundai

Abdülkadir Ömür, Hamsik ve Djaniny'de son durum

Trabzonspor'da çalışmalar bol eksikle başladı.

Trabzonspor 28.01.2022, 23:34
Abdülkadir Ömür, Hamsik ve Djaniny'de son durum

Haber61 Spor Servisi

Süper Lig'in lideri Trabzonspor'da futbolculara verilen milli ara izni sona erdi ve çalışmalar tekrar başladı.

Bordo mavili takımda sakatlıkları bulunan Abdülkadir Ömür, Hamsik ve Djaniny bugünkü antrenmana da katılmadı. Son maçlarda forma giyemeyen üç futbolcunun durumlarının iyi olduğu ve tedavi süreçlerinin devam ettiği bildirildi. Üç futbolcunun da Kasımpaşa maçına hazır olmaları bekleniyor. 

Ayrıca Nwakaeme'nin soğuk algınlığı nedeniyle antrenmana katılmadığı Trondsen'in ayak bileğindeki sakatlığının sürdüğü, Peres ve Cornelius'un ise izinli olduğu öğrenildi. 


Yorumlar (5)
alı 4 ay önce
yetişmezlerse durum kötü
Ahmet 4 ay önce
Takımın yarısı katılmamış idmana. O izinli, Bu sakat, O bilmem ne. Salmayalım da!
Erdem 4 ay önce
Arkadaş bu Konyayı anlamadım Adamları takip etmiyorum sakatlarını da bilmiyorum da bunlar Ütüci, Çekici, Sokuci, Silici, Gelici, Gidicilerle bi şekil yuvarlana yuvarlana kadro kalitelerine göre çok iyi gidiyorlar. Bunlar korona olmaz mı, sakat sukat olmaz mı ? Şunlarla puan farkımız 15 puana çıksa da anca anca rahatlasak. Sonra da Enis ufakta olsa destan yazsa. Yeni gençleri daha fazla sahada görsek. Puchacz, Yusuf Erdoğan ve Viscanın takıma adaptasyonu ile çok güzel şeyler olacak inşAllah. Kouassi biraz daha uzun sürebilir takıma alışması.
Yorumcu61 4 ay önce
konyaya asılmıyo rakipler ve hakemler nötr görmedin mi altayı daha az zor durumdayken nasıl asıldılar bize cebrail taraftarlarla bütünleşiyodu konya da yürüye yürüye aldı maçı
volkan 4 ay önce
ulan bu konya taş gibi takım ne sakatlık ne eksik ne bir şey bizim takım revie döndü.iyileşen de yok.şampiyon konya olursa şaşırmam.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@