Abdülkadir Ömür'den iki menajere yetki

Trabzonspor'un genç yıldızı Abdülkadir Ömür'ün iki menajere yetki verdiği belge ortaya çıktı.

Abdülkadir Ömür'den iki menajere yetki

Advertisement Advertisement

Trabzonspor’da Yusuf Yazıcı’nın yönetime “Avrupa’dan gelen tekliflerin değerlendirilmesini istiyorum” talebinde bulunmasının ardından Abdülkadir Ömür de dikkat çeken bir harekette bulunduğu belirtildi. 19 yaşındaki yıldız oyuncunun yurt içinden ve yurt dışından birer menajere yetki verdiği öğrenildi.

İspanyol menajer Enrique Pina Campuzano ve Türk Menajer Fatih Demirci’ye 28 Mayıs ve 18 Haziran arasında yetki veren Abdülkadir, verdiği yetki belgesinde bu iki ismin Atletico Madrid, Real Madrid, Barcelona, Villereal ve Valencia kulüpleri ile kendi adına görüşebileceğini ifade etti.

Verilen yetkinin süresi dolarken, Abdülkadir’in bu hareketi “İspanya’da piyasa araştırması mı yapıyor?” yorumlarını berabere getirdi. Bilindiği üzere Yusuf gibi Abdülkadir’i de Avrupa’nın önemli kulüpleri izlemeye almış hatta İngiliz ekibi Leicester City 20 milyon Sterlin’lik teklifle Trabzonspor’un kapısını çalmıştı. Yine ilk olarak günebakış’ın duyurduğu bir başka haberde ise Abdülkadir’in Atletico Madrid ve Villareal kulüplerinin gözetiminde olduğu, Madrid ekibinin 24-25 milyon Euro’luk teklifle Trabzonspor’un kapısını çalabileceği belirtilmişti. (Günebakış)

Abdülkadir'den iki menajere yetki

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2018, 13:23

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yakup ince
Yakup ince - 11 ay Önce

Fiyatını bulanı satın gitsin yoksa Barış Memiş gibi elimizde patlayacaklar nasılsa alttan gelen var

ramiz
ramiz - 11 ay Önce

trabzon evladını oynat ne evladı be herkes paraya oynuyor

zafer
zafer - 11 ay Önce

Bize demi lolo abdülkadir? "BARI SEN YAPMA?"

Demir
Demir - 11 ay Önce

İyi para veren varsa satın gitsin elimizde patlayacak yoksa

Murat
Murat - 11 ay Önce

Alttan gelecek futbolcuların hayalinde Trabzonspor da EFSANE olmak yatmıyorsa o futbolcudan Trabzonspor a fayda gelmez... TRABZONSPOR araç değil amaç olmalı... ARAÇ etmeye çalışanı şutlayın gitsin... GENEL OLARAK konuşuyorum...

Ts61
Ts61 - 11 ay Önce

Manuel neuer ben schalkeliyim dedi ama hadeflerime ulasabilmem icin bayern münchene gitmem lazim dedi bu ikisene hor görmenek lazim Trabzonsporun büyüklügü bizim gönlümüzde var baska yerde yok

K
K - 11 ay Önce

Kendi evladi trabzonun

Mehmet akkan
Mehmet akkan - 11 ay Önce

Yetki bitmiş bile


banner426

banner204