7m


7m

hyundai

Abdülkadir Ömür'den Benfica iddialarına cevap

Abdülkadir Ömür Potekiz basınında çıkan haberlerle ilgili açıklama yaptı.

Trabzonspor 23.07.2018, 20:45
Abdülkadir Ömür'den Benfica iddialarına cevap

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor'un genç yıldızı Abdülkadir Ömür Portekiz basınında çıkan haberlerle ilgili olarak açıklama yaptı.

Trabzonspor'un resmi internet sitesinden yayınlanan açıklamada Abdülkadir Ömür, bazı basın yayın organlarında kendi ağzından "Benfica'ya gitmek istiyorum" şeklinde yayınlanan haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Ömür sözlerine şu şekilde devam etti: "Benim tek düşüncem Trabzonsporuma uzun yıllar hizmet etmektir."

Başkan Ahmet Ağaoğlu'nun her fırsatta satmayacaklarını söylediği Abdülkadir Ömür ile ilgili olarak Portekiz basınında genç yıldırız Benfica'ya gitmek istiyorum dediği şeklinde haberler çıkmıştı.

Abdülkadir Ömür'den Benfica iddialarına cevap


Yorumlar (7)
Hasan Kologlu 4 yıl önce
Kesinlikle sen ve yusuf bu takimin lokomotifi olucaksiniz..Diger arkadaslarinizda sizi örnek alacak..Dha cok erken yurt disina gitmek icin..
safa 4 yıl önce
Doğruya doğru 30-40 milyon euro civarı tekliflerde gitmesi gerek.
Ysar 4 yıl önce
Abduş da Yusuf da bir sene kadroda olmalı
Mehmets 4 yıl önce
Abdüş’ü tanımasak bizi bu haberlere inandıracaklar.
Fathe 4 yıl önce
Çok cıt kırıldımsın güçsüz olduğunu düşünüyorum sana 20 bin falan verselerde seni bi çaksak. Şimdi herkes kizicak bana ama yapacak bişey yok elinde değer varsa satıp degerlendireceksin hepimiz kızıyoruz daha iyi topçu almadınız diye,nasıl alacaklar ya biri satılacak yada buna eyv diyip kamil takımlardan 6 7 yiyeceksin. Bjk demba ba yı verdi fabriyi verdi vidayı verebilir yani değerini veren kimseyi tutmuyor en iyiside budur. Bunun anlamı çoktur ne kadar iyi olursan ol kimse bjk den büyük değildir bunun anlamı. Bak adam cenk ı verdi sampionluguda verdi ama olsun bu onun büyüklüğünü bitirmedi. Bizde tam tersi çok duygusaliz aman gitmesin ölene kadar kalsin hep oynasın yok öyle bişey arkadaş adama değerini veriyorsalar hemen satacaksın,diğer topcularinda adam olacak ayaklarını denk alacak,biz giderler diye korkmamalıyız onlar satiliriz diye korkmalı. Sonra havalarından geçilmiyor 18 yaşındaki çocuk menajerini yolluyor iste
Fathe 4 yıl önce
Benfica 14 milyon euro + 4 futbolcu teklif etmiş. Yahu iran ın gundilerini alacağına al benfica nın artıklarını daha iyi + 14 milyon euro az para mı, klub biraz nefes alır, kesinlikle düşünülmemeli direk satılmalı. Koca klub bir abdül e kaldı ise o klub zaten bitmiştir, uzatmaya gerek yok
biz trabzonluyuz 4 yıl önce
aidiyet ve vefa hissediyor çocuk.bu yakışır zaten trabzon çocuğunu.1-2 sene kalıp gitmeli gidecekse

Gelişmelerden Haberdar Olun

@