7m


7m

hyundai

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Trabzonspor'un ısrarla istediği sol bek kim, Sörloth ve Hamsik transferinde son durum ne?

Trabzonspor 05.06.2021, 10:55

Trabzonspor taraftarlarının en çok sorduğu soruları derledik. Merak edilen sorulara Haber61 Genel Yayın Yönetmeni Tuncay Lakot yanıt verdi.

Yorumlar (8)
Erdem 1 yıl önce
Nwakaeme ve Ekubandan tam verim alınsın tek eksik forvet kalır. Mallı ve Trondsende bence iyi futbolcular bu iki futbolcunun da iyi form tutması sağlanmalı. Kısaca kadro korunsun, Uğurcan dışında kimse gitmesin Djaniny, Ömür, Bakasetas bunlarla çok güzel işler yapılır ve yapılacak inşAllah. Ama Ağaoğlu dayanamaz herkesi satar işte o zaman benim pek umudum kalmaz. Ben hocaya ve sayın başkanıma güveniyorum adım adım başarılara inşAllah.
Vfore 1 yıl önce
gidenlerle ilgili sorun yok. faydasız adamlardı. sol bek orta saha stoper ve iyi bir forvet ile şampiyonluk gelir. katılıyorum; omurga ile çok fazla oynamamak lazım
Erdem 1 yıl önce
Bu arada transfer yapılmayalım şuan kadro yeterli manası çıkMAsın üstte söylediklerimden sadece eldekilerin kıymetini bilelim demek istedim. İyi bir sol bek yine gelsin, hamsi veya daha genç araya pas atacak orta saha oyuncusu yine gelsin. Yola çıktıklarımızı yolda buldularımıza değişmeyelim demek istedim, elimizdekilerin kıymetini bilelim. Bir de şuan ki kadro bile gayet güzel işler yapar oynatabilene göre, önemli olan şuan kadrodaki futbolcuların hepsinden tam verim alabilmek.
Derdo61 1 yıl önce
Ne sörlohtu abicim ya, adam gelir mi okadar paraya gitti kiralik bile gelmez. Boş gündem bana göre. Koita iyi fakat yeterli degil, sampiyonluga oynuyorsak bitirici golcü şart.
Hayrat'lı 1 yıl önce
Bak arkadaşlar alfabeyi olumsuz yönden değerlendirilecek satılacak Uğurcan Çakır'ı olumlu yönden Mali yönden değerlendirilerek satılacak Onun dışında Trabzonspor'dan Bir çöp dahi satılmaması gerekiyor devamlılık futbolcuları daha iyi motive eder ve takıma adapte eder güzel 4 - 5 takviye ile başarıya ulaşırız lütfen Onun dışında takımla fazla uğraşmayın
Kemal ars 1 yıl önce
Hiçbirini alamayız.Hikaye..
adalı 1 yıl önce
her zaman ki uyutma numaraları hala inanıyormusunuz...
lazoviç 1 yıl önce
3 transferle noktalamaktan bahsedip 5 pozisyon sayıyorsunuz hocam olayı hakim mi değilsiniz hangisi doğru? sol bek forvet (koita +1) orta alana hasmik stoper etti 5 daha sağ açık yok?????

Gelişmelerden Haberdar Olun

@