banner491

Trabzonspor, AEK maçı ile alakalı hikaye videosu yayınladı

Trabzonspor, UEFA Avrupa Ligi Play-Off maçı ilk turu maçında AEK'yı deplasmanda 3-1 gibi net bir skorla mağlup etti. Karşılaşmada Ekuban 3 gol atarak yıldızlaştı.

Trabzonspor kulübü de bu zafer gecesinin öncesini ve sonrasını anlatan bir video yayınladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gökhan
Gökhan - 3 ay Önce

Tüyler diken diken. Allah'ım her daim böyle güldür yüzümüzü. Anlayın artık sizinle sevinip sizinle üzülüyoruz. Siz sadece sahada ki 11 değilsiniz. Milyonlar sizinle asist yapıp sizinle gol atmışçasına ve çok önemli gol pozisyonlarını kurtarmışçasına gerek ekranda gerek stadda hareket ediyorlar seviniyor ve 1 oluyoruz. Başkanımızın da dediği gibi "Hep Birlikte Çok Daha Güzeliz. Biz Bize Yanyana...

numan
numan - 3 ay Önce

işte bu, tarifsiz

MA61
MA61 - 3 ay Önce

Medya departmani mükemmel işler çıkariyor.

şehzade
şehzade - 3 ay Önce

süppper

Abuzer
Abuzer - 3 ay Önce

Hemen havaya girilmeden Malatya maçına odaklanin bence. Farklı yenilirseniz Burak onur da yok gönderecek, artık sosa ugurcan ve Ünal hoca gönderilir takımdan ????

Semih Atik
Semih Atik @Abuzer - 3 ay Önce

Provake etme. Yemez

Yozgat'liiiii
Yozgat'liiiii - 3 ay Önce

Hey Evlat abuzero git kendi takımına yorum yap!!! Bi şeyler Yazmaya Çalışmışsın Ama Saçmalayıp Büyük Trabzonsporumuzun Taraftarı Olmadığını belli Etmişsin!!!Minicik Beyninle Aptalca Sırıtıyorsun.Hadi Canım Taraftarı Olduğun Ezik Takımına Yorum Yap Çapsızlığını Kendi Yandaşlarına İfade et.

Abuzer
Abuzer - 3 ay Önce

Yorumumu beğenmeyen arkadaşlar sizide göreceğim hafta sonu ????????

lazzz
lazzz @Abuzer - 3 ay Önce

Ki dik oynamaya devam etsinler yenilsinler helali hoş olsun biraz uzuluruz ama dik oynadılar diye takdir ederiz

Gökhan
Gökhan @Abuzer - 3 ay Önce

Arkadaşım... Hangi takımın trolüsün bilinmez ama yaşanan bu sevince limon sıkmaya çalışma. İnsanlar bu sevince uzun zamandır hasret. İlla ki bir çözüm düşünüyorlardır Malatya maçına. Senin dediğin gibi yan gelip yatmıyorlar. Adamlar gece 4 de Trabzon'a indi ve aynı gün akşamı hazırlıklara başladı. Sana sorsak 4 den sonra 24 saat yatarsın herhalde. İşini yap bilmediğin işe de karışma


banner441

banner472