7m

Çapkınoğlu

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Trabzon’da otobüs kart çilesi! Vatandaşlar belediyeden çözüm bekliyor

Güncel 05.07.2022, 13:48

Trabzon Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma araçlarında kullanılan, metropol Trabzon Kart konusunda vatandaşlar sorun yaşıyor. Trabzon’da sınırlı yerlerde bulanan dolum ve satış makineleri, vatandaşların ihtiyaçlarına cevap vermiyor.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma araçlarında kullanılan metropol Trabzon kart konusunda yaşananlar sorunlar halkın tepkisine yol açıyor. Trabzon merkezde yeterince dolum ve satış makinesi olmadığından şikayet eden vatandaşlar, Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin bu soruna bir an evvel çözüm bulması gerektiğini İfade ettiler.

Şehir dışından gelen vatandaşlar ekonomik olduğu için Belediye otobüslerini kullanıyorlar. Fakat otobüse binmek için kartı nereden satın alacaklarını bilmiyor. Trabzon’da belli merkezlerde bulunan satış ve dolum makinelerine ulaşmak için, bayağı sıkıntı yaşıyorlar. Makinelerin sürekli arızalanması da işin içine eklenince, vatandaşlar ciddi şekilde mağduriyet yaşıyorlar. 

Özellikle Meydan parkında bulunan Kart dolum ve satış makinesi sık sık arıza nedeniyle kullanılamıyor. Kartı olmayanlar kart alırken sıkıntı yaşıyor.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@