Trabzon Eğitimine verdiği hizmetle fark yaratan Trabzon Sınav Eğitim Kurumları, TYT ve AYT sınavları adıyla iki gün sınav provası yapacağını açıklayarak tüm öğrencileri davet etti.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Trabzon’da iki gün sınav provası! “Gerçek mekân, gerçek sınav”

“YKS'ye sayılı günler kaldı. Sınava hazırlık sürecinde yoğunluk devam ederken öğrencilerin heyecanı günden güne artıyor. Bir yandan son tekrarlar yapılıyor, bir yandan eksikler giderilmeye çalışılıyor, bir yandan da deneme sınavlarıyla YKS provaları yapılıyor. 

Bizler, TRABZON SINAV KOLEJİ ve TRABZON SINAV KURS eğitim kurumları olarak bu süreçte, deneyimli ve uzman kadrolarımızla, etkin rehberlik birimlerimizle, birikimimiz ve özgün sistemlerimizle öğrencilerimizi hedeflerine ulaştırmak için gece gündüz çalışmaktayız. Sadece derslerle değil, bireysel etütler, grup etütleri, zorunlu ve serbest etüt çalışmalarıyla, haftalık ve seri deneme sınavlarıyla, etkin rehberlik hizmetleriyle yoğun bir çabanın içindeyiz.

Trabzon’da iki gün sınav provası! “Gerçek mekân, gerçek sınav”

Rehberlik birimlerimiz, öğrencilerimizin zamanı kullanma becerilerini geliştirirken stresle ve kaygıyla başa çıkmalarına yardımcı olmakta, çalışma yöntem ve disiplini kazanmalarını sağlamaktadır.

Öğretmenlerimiz; eksik tamamlama, telafi ve pekiştirme programlarının yanı sıra dönem sonu tekrar kamplarıyla öğrencilerimizi sınava tam hazır göndermek için muazzam bir çaba sarf etmektedir. 

Trabzon’da iki gün sınav provası! “Gerçek mekân, gerçek sınav”

Trabzon Sınav Eğitim Kurumları olarak, örnek alınan daha birçok çalışmaya imza atmaktayız. Trabzon eğitimine yıllarca verdiğimiz hizmetleri; birikimlerimizle, yarattığımız farkındalıkla, yenilikçi eğitim anlayışımızla, gençlerin değişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek büyük tecrübemizle TRABZON SINAV KOLEJİ ve TRABZON SINAV KURS olarak taçlandırmaya devam ediyoruz.

Trabzon’da iki gün sınav provası! “Gerçek mekân, gerçek sınav”

Sona geldiğimiz YKS sürecinde; Trabzon'un gençlerine TRABZON SINAV Eğitim Kurumları olarak son bir büyük hizmet daha sunuyoruz. Trabzon'un, üniversite sınavına girecek tüm öğrencilerine, pandemi şartlarında bütün tedbirleri alarak "Gerçek Mekân, Gerçek Sınav" adıyla eğitim kurumlarımızın kapısını açıyoruz. Bu kapsamda çocuklarımızın gerçek sınav atmosferini, heyecanını ve psikolojisini yaşayıp rahatlamasını sağlamak istiyoruz. Kurumlarımızda TYT ve AYT sınavları adıyla iki gün sınav provası yapılacaktır. Şehrimizin tüm öğrencileri sınava davetlidir. 

TRABZON SINAV KOLEJİ ve TRABZON SINAV KURS eğitim kurumları, şehrimize ve milletimize hizmette özveri ile çalışmaya ve fark yaratmaya devam edecektir.”

Trabzon’da iki gün sınav provası! “Gerçek mekân, gerçek sınav”