alexa metrics

banner536

banner572

Zorluoğlu’na mecliste böyle seslendi: "Yapın adınızı 100 sene yaşatın"

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis Üyesinden Zorluoğlu'na raylı sistem sorusu.

Trabzon 08.12.2021, 15:58
Zorluoğlu’na mecliste böyle seslendi: "Yapın adınızı 100 sene yaşatın"

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Aralık ayı meclis toplantıları başladı.

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hasan Çebi yaptığı konuşmada Trabzon’a raylı sistem yapılması konusunu gündeme getirdi. 

Hasan Çebi “Sayın başkanım benim söyleyeceğim bir konu şehirin trafik sorunu. Akyazı stadı 40 bin kişilik. Yanına şehir hastanesi de yapılıyor. Oradaki trafik sorunun önüne geçilmek için raylı sistem yapılması gerekir.  Raylı sistemi hayata geçirin Raylı sistem 100 sene çalışır. Şehrin olmazsa olmazı toplumsal çalışamaya gitmemiz gerekir. Bizim sahil yolumuzun en küçük alanı 30 metre, raylı sistem 7- 8 metre. Eğer raylı sistemi yaparsanız adınız en az 100 sene yaşar diye düşünüyorum." dedi.

Zorluoğlu ise cevaben “Raylı sistem ile alakalı çok azdı Ulaşım Master planını ile alakalı ilk raporu ocak ayı içerisinde netleştireceğiz. Meclis toplantımızda meclisimize sunacağız. Ve o zamanda raylı sistem ile alakalı daha somut veriler ile konuşacağız.” İfadelerini kullandı.
 


Yorumlar (12)
fikret ÇOLAKOĞLU 2 ay önce
Sayın ÇEBİ....Başkan Ulaşım Master Planının çıkmasını neden bekliyor ben size söyleyeyim.Diyecekki günlük ortalama yaya trafiği 15000-20000 kişiyi bulmuyor Trabzon da.Onun için fizibil çıkmıyor. Yapılmasına gerek olmadığı nın Raporda yazımasını bekliyor.Onun için Master planında bu doğrultuda çıkacağını biliyor.GELDE ANLAT.
HAKLI 2 ay önce
sence de doğruı değil mi? tramvay için o günde belli bir kitlenin gitmesi gerekiyor eğer gidemeyecekse yağpılmaz. hiçbir şey babanızın hayrına yapılmaz
wat 2 ay önce
Trabzon ve tramway hmmm..Keşke olsa
Koç 61 2 ay önce
İki tane dolmuş arabasını bile bir hizaya sokamadınız belediye otobüsleri güzergahları vatandaşa hizmet için değil zahmet etmek için ayarlanmış gibi hiç Exprees hat yok biniyorsun turist otobüsleri gibi dolan babam dolan en az 60 yıldır bunlar bile becerilememiş raylı sistem nasıl olur siz hayal edin.
Doğrucu 2 ay önce
Beşikdüzü of güzargahı harika olur
ab 2 ay önce
amasya yapmış ama trabzon plan milan boş laflar.
Trabzonlu 2 ay önce
Yalanmı şimdiye kadar hic kimse böyle birşey yapmaya cesaret edemedi inşAllah yapılır
Trabzonlu 2 ay önce
Yapın Trabzonumuza bırakın bu beton yığınlarını ulaşım önemli benzin mazot her hafta zamlanıyor sonumuz ne olacak diyoruz care bekliyoruz
Gökhan 2 ay önce
Baskam rayli sistem yapmayacak sadece oyaliyor niyeti yok oysa cumhurbaskani bile rayli sistem yapilacak dedi sorun icimizde arkadaslar bu menfaat gruplari yatirimlari engelliyor demiryolunun yapilmasina takoz koyan insanlar var icimizde
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@