Zorluoğlu yeni otogarın yapılacağı alanda inceleme yaptı

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat zorluoğlu, yüklenici firmadan yeni otogarın erken bitirilmesi için söz aldı.

Trabzon 07.12.2020, 14:53 07.12.2020, 15:36
Zorluoğlu yeni otogarın yapılacağı alanda inceleme yaptı

 Başkan Zorluoğlu yeni otogar alanında incelemelerde bulundu

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, yeni otogar alanında incelemelerde bulundu. Yüklenici firma yetkilileri ile görüşen Başkan Zorluoğlu, inşaatın zamanından önce bitirilmesi için söz aldı.






Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, yeni terminal binasının yapılacağı alanı ziyaret etti. Başkan Zorluoğlu’nun ziyaretine Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ahmet Adanur, Ortahisar Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Çebi, yüklenici firma yetkilileri ile ilgili daire başkanları katıldı.

Yeni otogar alanı ile ilgili yüklenici firma yetkililerinden bilgi alan Başkan Zorluoğlu, “Bu alanda inşaatımıza bir an önce başlamak istiyoruz. Birincisi burası aynen projede göründüğü gibi olacak. Eğer olmazsa zaten yüklenici firmaya ‘Parayı vermeyiz’ dedim. İkincisi de halkımızı daha fazla bekletmemek adına süresinde yetiştirmeliyiz. Yeni otogarın hem vadedilen zamanda tamamlanması hem de görsellerde paylaştığımız gibi olması gerekiyor. Biz teknolojiyi de kullanarak, otogarın içini de tanıttık vatandaşımıza. Dolayısıyla vatandaşımız yapılacak binanın sadece dışını değil içini de görmüş oldu. İnşallah tamamlandığında şehrimize güzel bir hizmet kazandırmış olacağız. 2022’nin başında hizmete açacak şekilde hareket ediyoruz. Burada bulunan Ortahisar Belediyemize, TİSKİ’ye ve Büyükşehir Belediyemiz personellerine de teşekkür ediyorum. Projemizin bir an önce hayat bulması için ellerini taşın altına koydular. Süratle yüklenicinin önünü açmalı ve bir an önce başlayabilmesini temin etmemiz lazım. Burası inşallah vaktinden önce tamamlanacaktır” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (7)
doğan yıldız 2 ay önce
ekrem başkan türkiyedeki bankaların kredi vermemesi üzerine avrupadan kredi bularak istanbulu metro ağlarıyla örmeye başladı. tabi medya da yok. siz otogar açın.
Murat 2 ay önce
Beş altı yıllık tesisi yık sonra kanın tanıma dere yatağına otogarı kur eğer gelecek iktidar dizen hesap sormazsa onlarda koff
SALİH 2 ay önce
HİZMET KİMDEN GELİRSE ALLAH RAZI OLSUN.
Ahmet 1 ay önce
Belediye bir devlet olarak başladığı işleri zamanında yapmıyor inşAllah firma yapar. Şehrin merkezi mahalleleri caddeleri tarla gibi bakım sezonunun açılmasını bekliyor. İnşAllah
Ahmet 61 1 ay önce
Bütün mahallelerin altı üstüne geldi kanal çalışması yapılacak diye. Eğer böyle yapılacaksa her iş dursun hizmet. Aylardır eşilip işi biten yerin asfalt işi yapılmadan duruyor. Mahalle ismi derseniz beşirli, aydınlıkevler bostancı bunların bir kaçı aylardır asfalt sezonunun açılmasını bekliyor.
osman 1 ay önce
Allah aşkına oraya otogarmı olur..söylenecek çok şey var amma.......
Ts 1 ay önce
Çimento fabrikasının yeri çok müsait di Büyük sanayinin yeri de aynen öyle çok rahat bir şekilde hem Erzurum yoluna hem sahil yoluna hem kentin içine bağlantılar yapılır çok da güzel olurdu çimentonu yerine ne yapılacak büyük sanayi kalkacak deniliyor yerine ne yapılacak eski otogarın yerine ne yapılacak çok merak ediyorum doğrusu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@