7m

7m

hyundai

Zorluoğlu projeleri yerinde inceledi

Trabzon Büyükşehir Belediye başkanı Murat Zorluoğlu projeleri yerinde inceledi.

Trabzon 13.12.2021, 13:06 13.12.2021, 14:30
Zorluoğlu projeleri yerinde inceledi

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, yeni haftaya denetimlerle başladı. Büyükşehir Belediyesinin devam eden yatırımlarını yerinde inceleyen Başkan Zorluoğlu, projelerin son durumlarını anbean titizlikle takip ediyor.


 
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, sabah saatlerinde Ganita-Faroz Sahil Düzenleme Projesi, Pazarkapı Camisi inşaatı, Gasilhane, Avrasya Pazarı, Kuyumcu Kent Projesi alanı ve TİSKİ derin deşarj alanında incelemelerde bulundu. Projelerin son durumlarını yerinde gören Başkan Zorluoğlu, çalışmalardan memnun kaldı. Başkan Zorluoğlu’na incelemeleri sırasında Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ahmet Adanur, TİSKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, KENT A.Ş. Genel Müdürü Emre Gülsever, TULAŞ Genel Müdürü Samet Ali Yıldız ve ilgili daire amirleri eşlik etti.


 
ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
İncelemelerinin ardından açıklamalarda bulunan Başkan Zorluoğlu, çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, "Ganita-Faroz Projesi şu anda yüzde 30 seviyesinde devam ediyor. Bu proje tamamlandığında, Trabzon halkı artık denizle buluşacak. Gasilhane inşaatımız bitti, çevre düzenlemesini yapıyoruz. Avrasya Pazarı inşaatımız tüm hızıyla devam ediyor. Kuyumcu Kent için planlanan alanı gördük. Ve çok daha önemlisi buradaki cami inşaatımız. Gerçekten Trabzon'a çok yakışacak. Boztepe'den ve Akçaabat’tan baktığınızda muazzam bir görüntü var burada. Bunların her biri birbiriyle bağlantılı işler. Bu alandaki çalışmalar ve sahil düzenlemesi bittiğinde, Trabzon çok daha güzel bir yere sahip olacak" ifadelerini kullandı.


Yorumlar (5)
Tonyali 6 ay önce
Meydanı 4. Kez kazmissin başgannn bitiremedin bir türlü nasıl olacak bu iş her ay meydanı kapatacakmisin?
sıtkı 6 ay önce
paraları betona yatırdnız durdunuz bakalım sonu ne olacak
Koç 61 6 ay önce
"Kuzey-Güney yönünde kesintisiz yollar istiyorum gözlerim kapalı".1-sahil-tanjat-boztepe 2-sahil tanjant-bahçecik/ 3- sahil -tanjant-Erdoğdu/ 4- sahil -tanjant-aydınlık evler/5-sahil-tanjant yeşiltepe/ 6- sahil-tanjant-beşirli bu mahallerin trafiğini sokak aralarından çıkarın sonra bakarız park bahçeye.
SELAMİ 6 ay önce
sayın başkan uzun sokağa bir bak bakalım döşediğin taşların %45şi yerinden oynadı %60 ŞIDA DAHA BİTMEDEN KIRIK YADA ÇATLAMIŞ DURUMDA BU İŞİ TESLİM ALIRDA YAPANLARA ÜCRETİNİ ÖDERSEN SANA ZERRE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM BUNDA SİZİN AĞIR İHMALİNİZ OLUR TÜYÜ BİTMEMİŞ YETİMİN HAKKI VAR
yerli vatandaş 6 ay önce
artık belediyelerde anonim şirketleri gibi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@