alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Zorluoğlu'ndan yeni terminal için flaş açıklama: İşe başladık, dönüş yok!

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu yeni terminal projesiyle ilgili konuştu

Trabzon 11.10.2021, 14:30
Zorluoğlu'ndan yeni terminal için flaş açıklama: İşe başladık, dönüş yok!

Haber61 Haber Servisi

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi’nde Başkan Murat Zorluoğlu açıklamalarda bulundu.

Zorluoğlu çok tartışılan yeni terminal projesiyle ilgili açıklama yaptı. Zorluoğlu şöyle konuştu;

Yeni terminal binası uzunca bir zaman tartışıldı ve çok konuşuldu. Buna dair sürekli açıklama yaptık. Daha bir şey söylemek zor. Biz burada işe başladık. Fore kazıklar çakılıyor. Buradan dönüş yok ve dönmeyi de düşünmedik. Geçtiğimiz günlerde muhalefet parti il başkanları bir araya gelerek açıklama yaptı. Daha önce yapsalardı daha iyiydi ama iş başlamıştı.

Demokratik bir açıklama yaptılar. Demokrasi aynı zamanda sandıktır. O gün orada 6 veya 7 partinin oluşturduğu oran yüzde 33 dür bizim seçimlerde aldığımız oy yüzde 65 dir. Biz projelerimizi vatandaşa sunmuştuk. Aldığımız o oy bu projenin onayıdır. Otogar çalışması süratle başladı. 2023 ilk yarısında hizmete açabileceğimizi düşünüyoruz.
Baştan beri şunu diyoruz biz bu otogar için DSİ den rapor aldık. Sanki bu rapor yokmuş gibi konuşuluyor. Rapor burada. İsteyen herkesle bunu paylaşabilirim. DSİ’nin istediği tüm şeyler uygulamalarımızda mevcuttur.
 


Yorumlar (6)
hakkı kılıç 2 ay önce
başkan küçümsediğn % 33 ü sandıkta göreceksiniz...
Serdar 2 ay önce
Aciklama sacma olmus, oy aldiniz diye her sacma seyi yapmaya hakkiniz yok. Ofg yi nasil aniyorsa sizide oyle anar millet
Mevlüt 2 ay önce
valla Ofg bundan daha iyiydi.
TUGRUL 2 ay önce
ya şu çizimleri yapanları kovun ya , bugüne kadarki hangisini gösterdiyseler benzeri bile ıkmadı
ali osman 2 ay önce
Küresel iklim krizi kaynaklı felaketler günden güne artıyor. Değirmendere'de olduğu zaman hepimizin vay haline. O bölgedeki yapılaşmayı azaltacağımıza maalesef arttırıyoruz.
DOST 2 ay önce
dere yamacına terminal yapmak nasıl bir beyin tutulmasıdır. bunun acılarını yenı çektik sayın süleyman soylu kendisi de dedi dere kenarlarına ev vs yapılmayacak diye ama bu proje onaylanıyor elbet o dere de birgün akar taşar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@