Zorluoğlu'ndan Yalıncak Plajı cevabı

Yalıncak Plajı'ndaki beton yapının eleştirilmesine Başkan Zorluoğlu yanıt verdi

Trabzon 03.05.2021, 14:32
Zorluoğlu'ndan Yalıncak Plajı cevabı

Trabzon'da Yalıncak Plajı'nda yapılan düzenlemeler esnasında çekilen bir fotoğraf karesi gündem olmuştu. Sahilde görülen beton yapılar eleştiri toplamıştı.

Sosyal medyada da gündem olan konu hakkında Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, sosyal medyada bir vatandaşın eleştirisini yanıtladı.

Beton yapının sahile yakışmadığı yönündeki söylemlere Zorluoğlu " Tamamlanınca çok güzel ve doğaya uyumlu bir plajımız olacak. Birkaç ay kaldı. Beton yapıların hepsi ahşap kaplama oluyor. Biraz sabır lütfen." şeklinde yanıt verdi.

Haber61 Haber ServisiTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (23)
davut 5 ay önce
Dün ağaç kestiniz, bugün sahile beton döküyorsunuz. Bu eser sizindir sevgili akpartili dostlar. Umarım gelecek seçimde buna göre oy verirsiniz diyeceğim ama umudum yok.
Site 5 ay önce
Sen sahiline o site sahipleri çöp döktğ yollara diye inemiyordun, adam bunlardan kurtardı ey gidi :))
Bilenbiri 5 ay önce
Plaj açılsın ilk sen gidersin....:)...!
osman 5 ay önce
bunlara daha oy yok abi
Hakan61 5 ay önce
DOĞAN GÖRÜNÜMLÜ ŞAHİN Lütfen yeter kandırmayın bizi oysaki biz sizi seviyoruz
Hahahaaaa 5 ay önce
Seven sizsiniz dimi :))) sevilen de sizsiniz isveçten selamlar
hakan 5 ay önce
yahu bırakın biey yapmayın kardeşim. yeşile düşman doğaya düşman düşünene düşman kanser hücresi gibisiniz. girdiğiniz yeri mahfediyorsunuz. sabrede sabrede bu hale getirdiniz güzelim trabzonu
Abi kandırılmayalım 5 ay önce
Kim bu fotoyı servis etti? Site sahipleri. Dertleri ne? Milletin hakkı olan sahillere çöktüler, geri alınsın istemiyorlar.
Paçanlı 5 ay önce
Ağaç kaplayınca oluyor mu öyle ya.Ya buradaki mesele betonlaşma ,talan,rant.Allah aşkına dünya da örneklere bir bakın gelişmişlik betonla değil doğaya uyumla olur.Bir kıyı kenti olan Trabzonumuzun sahiline Uzungöl’üne yaylalarına bir bakın.Üstüne ağaç kaplamakla sorun giderilir mi? Bu nasıl mühendislik nasıl şehircilik anlayışı?Denizimize bile rahat giremiyoruz çoğu sahil kıyısı paylaşılmış.Çukurçayır hali ortada bildiğin beton yığını.Her yeri bina yapana kadar devam edeceğiz sonrası malum.
İdris 5 ay önce
Bugüne kadar niye hiç plaj yapılmamış denize kıyısı olan yerde kimse sormuyor. Tabi her seçim bir çuval fındığa en az %60 oy verirsen denize bakarsın anca.
Mehmet Keskin 5 ay önce
Bu işe kılıf uydurmaya çalışmaktansa betonları, zemin de dahil derhal yıkmanız daha iyi olacak. Niçin kaplama olsun. Ne gerek var?. Sadece ahşap olamaz mı?
ckrgl 5 ay önce
arkadaş haldezenli ya, uzungöldeki gibi betonun üzerini ağaç kaplayınca doğayla uyumlu sanıyor.. uzungölü de böyle bitirdi bunlar. zihniyet çürük
Berat 5 ay önce
Bİr kaç aymı şakamısın başkan ağustos sonu damı açacan plajı iyiysen kışın gider girersin denize orda Allah akıl versin şu adamı belediye başkanı yapanların kafasına ne diyeyim ah ah
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@