banner556

Zorluoğlu'ndan Trabzonspor'un efsanelerine ziyaret

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu Trabzonspor'un efsaneleriyle buluştu.

Trabzon 27.12.2020, 12:10
Zorluoğlu'ndan Trabzonspor'un efsanelerine ziyaret

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzonspor’da uzun yıllar forma giymiş efsane futbolcularla bir araya geldi. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, dün akşam Akyazı Stadı’nda oynanan Trabzonspor-Galatasaray maçı öncesi, Trabzonspor’un efsane futbolcularıyla buluştu. Ali Kemal Denizci, Serdar Bali gibi Bordo-Mavili kulübün başarısında önemli rol oynamış efsane futbolcular ve Başkan Zorluoğlu, unutulmayan anılarla eski günleri yad ettiler.  

ÖZKAN SÜMER’İ ANDILAR
Trabzonspor’a gönül vermiş isimlerin anılarını anlattığı gecede, zaman zaman duygusal anlar da yaşandı. Başkan Zorluoğlu ve efsanelerin buluşmasında geçtiğimiz günlerde aramızdan ayrılan Trabzonspor’un eski Başkanlarından Özkan Sümer de anıldı. Başkan Zorluoğlu ve efsane futbolcular, adı Trabzonspor’la özdeşleşen Sümer’in yaptıklarının unutulmaz olduğunu dile getirdiler. 

HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİLER
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzonspor’da uzun yıllar forma giyinmiş efsane futbolcularla bir arada olmaktan ve başarılarla dolu yılların anılarını yad etmekten memnuniyet duyduğunu ifade etti. Efsaneler ise Başkan Zorluoğlu’na Trabzonspor’a verdiği destekler nedeniyle teşekkür ettiler. Zorluoğlu ve efsane futbolcular gecenin anısına hatıra fotoğrafı çektirmelerinin ardından Trabzonspor-Galatasaray maçını izlediler.

Yorumlar (2)
222 3 hafta önce
bu efsaneler! şike sürecinde trabzon için ne yaptılar?aykut rıdvan rüştü kadar olamadız be!
Oktay 3 hafta önce
Bu Efsanelerin bir kısmını izleme şansına sahip oldum.Dünki Maça baktıktan sonra,Efsanelerin gerçekten çok büyük Futbolcu olduklarını Insan bir kez daha anlıyor.Avni Aker'in Toprak Zemin olduğu zamanlar, Yağmur yağınca Çamur deryasına dönerdi.Oynadıkları Top Su ve Çamur çekmekten 30 kg Ağırlına ulaşırdı.Ayağında daha doğru dürüst Kramponu bile olmayan Efsaneler,bu olanaksızlıkda Çalım atar,Orta yapar Rakibi Duman ederdi.Dünki Maçta Altyapıdan yetişen Gençler,bu Varlık içinde daha 1 Orta bile yapmaktan aciz.Yanındaki Adama Pas atacak dermanı yok.Yabancıları konuşmaya bile gerek bile görmüyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@