7m

hyundai

tamfinans

Zorluoğlu'ndan Trabzon Barosu'na iadeyi ziyaret

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'ndan Trabzon Bürosuna ziyaret.

Trabzon 14.10.2019, 15:58
Zorluoğlu'ndan Trabzon Barosu'na iadeyi ziyaret

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu göreve başladığı dönem kendisine ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştiren Trabzon Baro Başkanı Sibel Suiçmez ve baro yönetimine iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette yaptığı değerlendirmede Trabzon’un daha da gelişmesi için tüm kesimlerle yakın bir diyalog içerisinde çalışacaklarını belirten Başkan Zorluoğlu, belediyenin kentte yürüttüğü proje ve çalışmalar hakkında bilgi verdiği baro yönetimine, şehirdeki tüm STK'larla, tüm toplumsal kesimlerle birlik ve beraberlik içerisinde meselelerin çözümü için azami gayret göstereceklerini bildirdi.

Trabzon Baro Başkanı Avukat Sibel Suiçmez ise, Başkan Zorluoğlu’na ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarı diledi. 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zoruluoğlu’nun baro ziyaretinde, Trabzon Barosu Genel Sekreteri Duygu Keleş Aydın, Sayman Hatice Bekar Uzun, Yönetim Kurulu Üyesi Turgay Alemdar, eski baro başkanı Veysel Malkoç, avukatlar; Özer Atalay, Mustafa Ustaömeroğlu, Nurettin Aydın ve Ömer Faruk Altıntaş da hazır bulundu.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@