Zorluoğlu Araklı'da incelemelerde bulundu

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, Araklı'da incelemelerde bulundu

Trabzon 15.06.2020, 13:40 15.06.2020, 13:44
Zorluoğlu Araklı'da incelemelerde bulundu

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Araklı ilçesinde yapımına devam edilen projelerle ilgili incelemelerde bulundu.

Zorluoğlu, beraberinde Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan vekili Mehmet Karaoğlu ile Mataracı, Çamlıca, Yassıkaya ve Yalıboyu bağlantı yolunu inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Araklı’da bulunan yol yapım ve onarım şantiyesini ziyaret eden Zorluoğlu, son olarak da Araklı Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Çebi ile görüş alışverişinde bulundu.

Görev süresi içerisinde yapacakları çalışmalarla iz bırakmak istediklerini ifade eden Zorluoğlu, "Araklı Belediyesinin de isteği üzerine merkezdeki Erzurum-Rize Caddesi'ni Araklı'ya ve Trabzon'a yakışır güzel bir cadde haline getirmek için çalışmalar sürüyor. Projeye cephe sağlıklaştırmasının ilave edilmesi de çok önemli. Proje tamamlandıkça biz de buranın üstünü ve aydınlatmasını gerçekleştireceğiz. Ayrıca cephe sağlıklaştırma kısmında da Araklı Belediyesine ilave destek vereceğiz." diye konuştu.

Zorluoğlu, Beşikdüzü'nden Of ilçesine kadar insanların denize girebilecekleri alanlar oluşturmaya çalıştıklarına değinerek, "Şimdi Sürmene’de yaptık, Of’ta düşünüyoruz. Şehir merkezinin çok yakınında olan Yalıncak'ı da projelendiriyoruz. Arkadaşlara talimat veriyorum, değerlendirmeler sonucunda Araklı’da da proje çalışması yapabiliriz." dedi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Araklılı 1 yıl önce
Sayın başkan araklıya plaj yapılsın tabi ama plajdan önce çok büyük sorunlar var. Sahilde insanların aileleriyle oturup konaklayacagi yerler yok. Sahil boyu banklar var oralar da serseriler tarafından tutulmuş. Ayrıca sahil boyu insanların tuvalet ihtiyaçlarını giderecekleri yerler olmadığından, taa çarşıdaki adam bile deniz kenarına gelip tuvaletini yapıyor. Gitme fırsatınız oldu mu bilmiyorum ama araklı sahili boydan boya tuvalet kokuyor, özellikle alt geçitlerde insanlar küçük abdestini yapıyor. Tuvalet yok çünkü, çöp kutusu yok. Rezil bir halde sahil şeridi. Başka yerlerde deniz olsa orayı cennet yaparlar bizim denize kıyımız var ama deniz kenarına kokudan gidilmiyor. Lütfen araklı sahiline yatırım yapın. Ofta Arsinde yapıldı Araklınin ne eksiği var. Zaten insanlarımız işsizlikten kırılıyor aç geziyor, bari bunaldıklari zamanlar deniz kenarında inip biraz ferahlayabilsinler. Bunu da yıllarca oy aldığınız ama üstüne bakmadığınız araklı halkına çok görmeyin.
cem sayıl 1 yıl önce
Yomra yı ne zaman ziyaret edecek?Yoksa üvey evlat muamelesi devammı edecek?Yomralı bunları asla unutmayacak.Oy istemek için hangi duygularla yomraya gelecek.Başkan neyin, kimin intikamı,neyin garezi bu.YaZIK
Musti 1 yıl önce
Kaç yıl oldu araklı yolu bitmedi yazıklar olsun oy veren bölgelere hizmet yok sizin anlayışınız bu recep cebinin hiç bir icraatını görmedik artık araklı belediyesine Kayyum atanma zamanı geçiyor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@