banner536

banner526

banner533

Zorluoğlu ailesinin mutlu günü

Başkan Zorluoğlu'nun oğlu Trabzon'da gerçekleştirilen düğünle evlendi.

Trabzon 21.09.2019, 22:19 21.09.2019, 22:35

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun oğlu dünya evine girdi.

Başkan Zorluoğlu'nun oğlu Selim Zorluoğlu, Iraklı Bushra - Read çiftinin kızı Mina ile evlendi. Çiftin nikahını Başkan Murat Zorluoğlu kıyarken nikah şahitleri ise  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turan, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafız Özak ve Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman ile gelinin amcası oldu.

Geniş katılımın olduğu düğüne hem siyaset hem de spor dünyasından tanınan isimler katıldı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafız Özak, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Ak Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar, Salih Cora, Bahar Ayvazoğlu, CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya,  İyi Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs başta olmak üzere bir çok siyasi ve bürokratın yanı sıra Trabzonspor teknik direktörü ve Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu da törende yer aldı.

Düğün töreninde halk oyunları gösterisi gerçekleştirilirken Başkan Murat Zorluoğlu da horon oynadı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
nuray uzun 12 ay önce
insanın yedi yerden maaşı olunca katılımda çok oluyo
musti 12 ay önce
düyaya evi ne girdi olurmu yoksa dünyaevine girdimi olacak
hayırlı olsun düğün sahiplerine
Vasıfsız Üniversiteli 12 ay önce
Neredesin sayın Erdoğan 2002 den önce millet sizi anlasın diye fuhuş yapan kadınları bile ziyaret ederdiniz. Şimdi bakanlarımız milletvekilleriniz bürokratlarınız zenginlerin güç sahiplerinin düğününden çıkmaz oldu. Sizde olmasanız bunlar millete selam bile vermez. Onun için Ak Parti de bürokraside Trabzon da ak parti içinde değişim şart. Ali Babacan, Davutoğlu korkum yok ama şımarık ak Partililer biz olmazsak olmaz diyenler değişmeli sayın çumhurbaşkanı. Merkezi hükümet olmasa Trabzon a bunlar bile yapılmazdı.
61 12 ay önce
size ne arkadas
akp 12 ay önce
sizeee neeeee

Gelişmelerden Haberdar Olun

@