banner526

banner513

Zorluoğlu açıkladı! Trabzon Havaalanı'ndan kazınan asfalt orada kullanılacak

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu Ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, tamamlanan Trabzon havaalanı bakım çalışmasını yerinde inceledi.

Trabzon 02.06.2020, 21:47
Zorluoğlu açıkladı! Trabzon Havaalanı'ndan kazınan asfalt orada kullanılacak

Türkiye’nin hava trafiği açısından en önemli havalimanları arasında yer alan Trabzon Havalimanı’nın pisti 1 ayda yenilenerek hizmete açıldı. Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, uçuşların yeniden başlamasının ardından tamamlanan çalışmaları yerinde gördü. 

ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ ALDILAR 
Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ile birlikte Ortahisar Kaymakamı Tolga Toğan ve Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Mehmet Karaoğlu yenilenen pistte incelemelerde bulundu. Normalleşme adımları kapsamında Trabzon Havalimanı’nda uçuşlar yeniden başlarken; Vali Ustaoğlu ve Başkan Zorluoğlu, pistin yenileme çalışmalarını yürüten firma yetkililerinden bilgi aldı. 

ZORLUOĞLU EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ 
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, kısa süre içerisinde çok önemli bir çalışma gerçekleştirildiğini belirterek “Öncelikle havalimanımızın pistinin yenilenmesi nedeniyle Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’na, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürümüz Sayın Hüseyin Keskin’e ve firma yetkililerine gönülden teşekkür ediyorum. Bilindiği gibi pistimizin alt zeminini Büyükşehir Belediyesi olarak biz kazıdık ve hazır hale getirdik. Buradan çıkardığımız malzeme ise bizim için çok kıymetli çünkü asfalt öncesi bu malzemeyi kullanıyoruz. Kısa süre içerisinde böyle bir çalışmayı yapıp tamamlamak çok önemli. Emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
yakun 1 ay önce
Bunların havaalanı ile işi var? Reklam yapmayı bırakıp mahalle yollarını kullanılabilir hale getirsinler. Havalimanını DHM İşletmeleri genel müdürlüğü yapar ve yapıyor.
murat 1 ay önce
havaalanına girerken o rezil üst yol ve girişteki kavşak karmaşasını hiç mi görmediniz? buna bir çözüm bulun sayın vali.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@