banner526

banner513

Zağnos Vadisi'nde yeni çalışma

Zağnos Vadisi’ndeki kanalizasyon ve yağmur suyu hatları ayrılıyor.

Trabzon 15.06.2019, 09:40
Zağnos Vadisi'nde yeni çalışma

Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİSKİ Genel Müdürlüğü, Ortahisar ilçesindeki kanalizasyon hatlarının yağmur suyu menfezlerinden ayrılmasına yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda Zağnos Vadisi’nin güney kısmında yer alan yağmur suyu menfezi ile kanalizasyon hattını birbirinden ayırma ve temizlik çalışmaları TİSKİ ekipleri tarafından tamamlanırken, vadinin devamındaki kanalizasyon hatlarının ayrılması çalışmalarına ise devam ediliyor.

Konuyla ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, kanalizasyon hatlarının menfezlerden ayrılmasının insan ve çevre sağlığı için büyük önem taşıdığını ifade etti. 

Zağnos Vadisi’nde, kanalizasyon hattının menfeze bağlı olmasından dolayı görüntü kirliliği yaşandığını ve hoş olmayan kokular ortaya çıktığını kaydeden Zorluoğlu, “Çevre duyarlılığımızın bir göstergesi olarak şehrimizin merkezinde bulunan Zağnos Vadisi’ndeki istenmeyen tabloyu ortadan kaldırmak üzere TİSKİ ekiplerimiz süratle çalışmalara başladı. Vadinin diğer kısmında da aynı çalışmayı gerçekleştiriyoruz. Böylece vadideki görüntü kirliliği ve nahoş koku son bulacaktır” dedi.

Zağnos Vadisi'nde yeni çalışma

Zağnos Vadisi'nde yeni çalışma

Zağnos Vadisi'nde yeni çalışma


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
murat başkan 1 yıl önce
orası zağnos değil korku vadisi. becerip bir sosyal hayata açamadınız güzelim yeri. beceriksizlik abidesi olacaksınız ülkeye..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@