banner572

Yomra'daki pankart krizinde yeni perde! Mal sahibi konuştu

Mal sahibi Erdal Bakır açıklamalarda bulundu

Trabzon 06.06.2018, 13:05

Trabzon'un Yomra ilçesinde Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’na ait pankartın söküldüğü iddialarına mülk sahibi Erdal Bakır’dan açıklama geldi. 

Trabzon’un Yomra ilçesinde dün sabah saatlerinde yaşanan olayda, bir binaya yerleştirilen Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu'nun pankartı söküldü. Olay yerinde bulunan Saadet Partisi Milletvekili adayı Ümit Çebi, tepki göstererek pankartın belediye tarafından kaldırıldığını ve kaldırılması için mülk sahibine baskı yapıldığını öne sürdü.

Yaşanan olayların ardından mülk sahibi Erdal Bakır’dan açıklama geldi. Bakır yaptığı açıklamada, “Binamızın dış cephesine asılmak suretiyle bir kapı firmasıyla anlaşmamız vardı. Anlaşmamız sona erdi. Uzatma talebinde de bulunmadılar. Bende hem kapı firmasının hem de üstüne asılı olan Saadet Partisi’ne ait pankartı söktüm. Benim hiçbir siyasi partiye bir kasıtım yok. 50 Bin TL karşılığında herkesle anlaşabiliriz. Bu ücreti verecek olan herkesi bekliyorum” dedi.


Yorumlar (27)
bordomavı 3 yıl önce
sana onu söktür die baskı yapanlar bugun bu açıklamayı yapmanı ıstedi açık ve net belli....yazıklar olsun kalbi kötülükle dolmuş olanlara..
Halit birinci 3 yıl önce
Ya abi komik olmayalım Trabzonlu’nun zakasını küçümseme
abdi abi 3 yıl önce
adam ne diyor parayı veren düdüğü çalar..senin yorum ise kel alaka..
ibrahim çevik 3 yıl önce
GARDAŞŞŞ,, O pankarı oraya 1 dakikada uhu ile yapıştırmadılar. o paNKARTIN ASILMA ÇALIŞMASI EN AZ 4 - 5 SAAT SÜRER. ASILANA KADAR AKLIN NERDEYDİ, yeme bizi... as dedinki astılar. sök dediler sökün dedin vesselam. kıvırtmanın manası yok..
kazım 3 yıl önce
İnşAllah kimse sana o parayı vermez. Güce ve paraya tapan insan
Burak 3 yıl önce
Kapı firmasının pankartını sökmenizi anlayabiliriz. Anlaşmanız sona ermiş..
Peki bu kadar para hesabı yapan birisi Saadet partisinin pankartının asılmasına nasıl izin vermiş? yada izin verdikten sonra neden onu da kaldırmış? mantıklı bir açıklamanız var möı acaba..
Fatih 3 yıl önce
50binlirayi bir arada gormus mu acaba hic
memed 3 yıl önce
eskiden Allah'ın izniyle derlerdi. şimdi ise paranın izniyle deniyor.
adalet 3 yıl önce
öle veya böle o pankart pirim yaptı ordaki basın açıklaması bir milyon izlendi sosyal medyada herkez neyin ne olduğunu anladı ama anlmak istemeyenler zaten art niyetli oldukları için anlamak istedikleri gibi anlıyolar . saadet partisi oy kazandı bu olaydan sonra gercek yüzlerini gördü herkez
Mustafa Özkurt 3 yıl önce
O pankart asılırken nerdeydin?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@