Yomra'daki pankart krizinde yeni perde! Mal sahibi konuştu

Mal sahibi Erdal Bakır açıklamalarda bulundu

Advertisement Advertisement

Trabzon'un Yomra ilçesinde Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’na ait pankartın söküldüğü iddialarına mülk sahibi Erdal Bakır’dan açıklama geldi. 

Trabzon’un Yomra ilçesinde dün sabah saatlerinde yaşanan olayda, bir binaya yerleştirilen Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu'nun pankartı söküldü. Olay yerinde bulunan Saadet Partisi Milletvekili adayı Ümit Çebi, tepki göstererek pankartın belediye tarafından kaldırıldığını ve kaldırılması için mülk sahibine baskı yapıldığını öne sürdü.

Yaşanan olayların ardından mülk sahibi Erdal Bakır’dan açıklama geldi. Bakır yaptığı açıklamada, “Binamızın dış cephesine asılmak suretiyle bir kapı firmasıyla anlaşmamız vardı. Anlaşmamız sona erdi. Uzatma talebinde de bulunmadılar. Bende hem kapı firmasının hem de üstüne asılı olan Saadet Partisi’ne ait pankartı söktüm. Benim hiçbir siyasi partiye bir kasıtım yok. 50 Bin TL karşılığında herkesle anlaşabiliriz. Bu ücreti verecek olan herkesi bekliyorum” dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
bordomavı
bordomavı - 11 ay Önce

sana onu söktür die baskı yapanlar bugun bu açıklamayı yapmanı ıstedi açık ve net belli....yazıklar olsun kalbi kötülükle dolmuş olanlara..

Halit birinci
Halit birinci @bordomavı - 11 ay Önce

Ya abi komik olmayalım Trabzonlu’nun zakasını küçümseme

abdi abi
abdi abi @bordomavı - 11 ay Önce

adam ne diyor parayı veren düdüğü çalar..senin yorum ise kel alaka..

ibrahim çevik
ibrahim çevik - 11 ay Önce

GARDAŞŞŞ,, O pankarı oraya 1 dakikada uhu ile yapıştırmadılar. o paNKARTIN ASILMA ÇALIŞMASI EN AZ 4 - 5 SAAT SÜRER. ASILANA KADAR AKLIN NERDEYDİ, yeme bizi... as dedinki astılar. sök dediler sökün dedin vesselam. kıvırtmanın manası yok..

kazım
kazım - 11 ay Önce

İnşAllah kimse sana o parayı vermez. Güce ve paraya tapan insan

Burak
Burak - 11 ay Önce

Kapı firmasının pankartını sökmenizi anlayabiliriz. Anlaşmanız sona ermiş..
Peki bu kadar para hesabı yapan birisi Saadet partisinin pankartının asılmasına nasıl izin vermiş? yada izin verdikten sonra neden onu da kaldırmış? mantıklı bir açıklamanız var möı acaba..

Fatih
Fatih - 11 ay Önce

50binlirayi bir arada gormus mu acaba hic

memed
memed - 11 ay Önce

eskiden Allah'ın izniyle derlerdi. şimdi ise paranın izniyle deniyor.

adalet
adalet - 11 ay Önce

öle veya böle o pankart pirim yaptı ordaki basın açıklaması bir milyon izlendi sosyal medyada herkez neyin ne olduğunu anladı ama anlmak istemeyenler zaten art niyetli oldukları için anlamak istedikleri gibi anlıyolar . saadet partisi oy kazandı bu olaydan sonra gercek yüzlerini gördü herkez

Mustafa Özkurt
Mustafa Özkurt - 11 ay Önce

O pankart asılırken nerdeydin?


banner426

banner204