Yok böyle bir vurgun! 1 milyonluk altını dolmuş şoförüne emanet edince...

Trabzon'dan hareket eden dolmuş şoförü 1 milyon liralık altınların bulunduğu emanet paketle kayıplara karıştı

Yok böyle bir vurgun! 1 milyonluk altını dolmuş şoförüne emanet edince...

Trabzon'dan hareket eden bir dolmuş şoförü Giresun'da bir şahsa teslim edilmek üzere emaneten aldığı 1 milyon liralık altınların bulunduğu paketi sahibine teslim etmeyerek kayıplara karıştı.

Olay Tirebolu-Trabzon arasında gerçekleşti. Alınan bilgiye göre, Tirebolu ilçesinde kuyumculuk yapan M.G., Trabzon’da anlaşmalı olduğu firmadan 4 kilogram ağırlığında yaklaşık 1 milyon lira değerinde altın siparişinde bulundu.

Firma siparişi sürekli olarak çalıştıkları dolmuş hattındaki minibüse verdi. İddiaya göre, Trabzon’dan hareket eden 28 M 8276 minibüs Giresun’un Görele ilçesine geldiğinde şoför değişikliği yaptı.

Bu esnada araçtan ayrılan O.B. isimli şoför altın dolu olan paketi alarak kayıplara karıştı. Kuyumcu M.G’nin şikayeti üzerine polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2019, 10:13
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsa Sayar
İsa Sayar - 5 ay Önce

İşte bunlar hep okullarda yeterli din eğitimi verilmediği için. O dolmuşçu altının erkeğe haram olduğunu bilse, hırsızlığın kul hakkı olduğunu ve cehennemde yanacağını bilse bunları yapar mıydı? Allah korkusu kalmamış kimsede.

Ali
Ali @İsa Sayar - 5 ay Önce

Bir oda dolusu dövizi sıfırlayanlar cehennemde yanacaklarini bilmiyorlar herhalde bi zahmet onlara 'da hatirlatsan İsa efendi

adem
adem @İsa Sayar - 5 ay Önce

isa bey gerçekten yorumlarınıza hayranım:)

la havle
la havle @İsa Sayar - 5 ay Önce

Altın erkeğin alması haram değildir. Altını takması haramdır. Adam çalmışsa takacak değil :)

MK
MK - 5 ay Önce

VERMESEYDİ

ünal Arslan
ünal Arslan - 5 ay Önce

Böyle maddi değeri yüksek mebla dolmuşla gönderilirmi o şoför de yurt dışına kaçmadıysa kesin yakalanır nereye kadar kaçabilir memlekete bak bitmişiz nokta !

murat
murat - 5 ay Önce

yaww he hee... organize işlere benziyo. dolmuşla 1 milyonluk altın olacak iş değil..

Uğur yalçın
Uğur yalçın - 5 ay Önce

Evet isa bey zaten ne oluyorsa hp bu eksik din eğitiminden oluyor bu yolsuzluklar faiz kumar inat hırsızlıkları rüşvetler falan acaba bu. Ülkede yöneticilerine din eğitimi eksik herhalde değilmi yoksa, faiz faiz deyip duruyor yok kaldırdık yok indirdik değilmi ayrıca 7 /"24 kumar oynatılıyor iddaa lotı toto at yarışı değilmi içkide satılıyor domuza kasaplık hayvan izni var değilmi hep bu din eğitimi eksikliğinden zaten hırsız da ben takmayacağım eşim takacak demiş sen rahat ol dinine zarar ğelmez korkma yat uyu

eray
eray @Uğur yalçın - 5 ay Önce

Haci abi burası lâik bi ülke seriatla yonetilmiyor bahsettigin seylerin olması normal değil mi

Aristo
Aristo - 5 ay Önce

Hırsız aradı dediki vAllahi hayırlara vesile olsun diye aldım çorumda inamhatip yaptıracağım ikide kuran kursu köprü yol yapacağım hııı çalıyorum ama çalışıyorum da dedi ayrıca isa bey rahat olsun takma falan yok satacağım valla haccımıda yapıp köyüme 5 yıldızlı cami yaptıracam hayırlara vesile olsun diye hııııı

Son kale
Son kale - 5 ay Önce

Sigortalı kargo göndermek çokmu zordu

kenan korkmaz
kenan korkmaz - 5 ay Önce

milyonluk altin 100 tl lik yevmiye ile çalışana teslim edilirse olacagi budur fazla kaçamaz elbet yakalanacaktir


SIRADAKİ HABER