alexa metrics

banner536

Yılmaz Karadeniz'den Bakan Soylu'ya tebrik mesajı

Mini zirveyle büyük değişim yapıldı

Trabzon 03.09.2016, 15:15
Yılmaz Karadeniz'den Bakan Soylu'ya tebrik mesajı

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Trabzon Şube Başkanı Yılmaz Karadeniz, İçişleri Bakanlığı görevine atanan Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Süleyman Soylu’yu tebrik etti.

ASKON Trabzon Başkanı Yılmaz Karadeniz, Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Süleyman Soylu'nun İç İşleri Bakanlığı görevine atanmasını "şehrimiz ve ülkemiz için önemli bir karar" olarak değerlendirdi. 

"Mini zirveyle büyük değişim yapıldı"


Yılmaz Karadeniz,  açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Ankara’da önemli bir atama yapıldı. Bakanlar kabinesinde gerçekleştirilen mini bir revize ile birlikte Trabzon’un evladı sayın Süleyman Soylu Bakanımız, İçişleri Bakanlığına getirildi. Bu atama şehrimiz ve ülkemiz adına önemli bir karardır. 15 Temmuz gecesi beraberindeki vatandaşlarla beraber TRT binasını darbeci askerlerden kurtararak göğsümüzü kabartan Trabzon’umuzun değerine bu görevin verilmesi bizleri onurlandırmıştır, gururlandırmıştır. Bugüne kadar üstlendiği görevleri başarılı şekilde yürüten Sayın Bakanımız Süleyman Soylu’nun bu görevi de başarıyla yürüteceğine inancımız tamdır. Bakanımızı tebrik ediyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz. 


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@