Yılmaz: "Daha güçlü hizmet için adliye binasını aldım"

Çarşıbaşı Belediye Başkanı Coşkun Yılmaz, Çarşıbaşı ilçesinin hizmet binasını genişletmek için verdiği mücadelenin sonuç verdiğini açıkladı.

Yılmaz: "Daha güçlü hizmet için adliye binasını aldım"
banner432

Çarşıbaşı Belediye Başkanı Coşkun Yılmaz, eski adliye binasının ilçeye daha fazla hizmet için belediyeye tahsis edilediğini duyurdu. Binanın Çarşıbaşı ilçesine hayırlı olmasını dilediğini anlatan Yılmaz ,“İlçemizin daha güzel hizmet alabilmesi için uğraş verdiğimiz noktalardan biri olan Adliye binasının devredilmesinde Adalet Bakanlığımızdan onay alınmıştır. Çarşıbaşı için anahtarları teslim aldım” dedi.

Verdikleri sözlerin yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığını anlatan Yılmaz, “İlçemizde bulunan mülkiyeti Adalet Bakanlığına ait olan Eski Adliye Binası İlçemiz Belediyesine tahsis edilmesinde emeği geçenleri unutmuyoruz. Tahsisin gerçekleşmesini sağlayan; başta Adalet Bakanımız Sayın Abdülhamit Gül olmak üzere Adalet Bakan Yardımcısı Hilmi Bilgin’e Bakanlık Daire Başkanı Murat Atan’a, Trabzon Başsavcı Vekili İhsan Büyükali’ye, İdari ve Mali İşler Müdürü Naci Dülger’e, Trabzon Milletvekillerimiz Av. Salih Cora, Muhammet Balta, Adnan Günnar ve Bahar Ayvazoğlu’na ve İlçe Başkanımız Hakan Kocaman’a teşekkür ederiz.” diyerek konuştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2018, 11:41

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
emrullah aksoy
emrullah aksoy - 9 ay Önce

hayırlı olsun başkanım.samsundan çarşıbaşına selamlar.

YÜKSEL KILIÇ
YÜKSEL KILIÇ - 9 ay Önce

YAPMIŞ OLDUĞUNUZ HİZMETLERE BİR YENİSİNİ EKLEDİNİZ. ÇALIŞMALARINIZ TAKDİRE ŞAYAN DEĞERLİ BAŞKAN.

SIRADAKİ HABER

banner443

banner393