Yedi Göller'in yolu ulaşıma açıldı

Trabzon'un Yedi Gölleri'nin yolu ulaşıma açıldı

Trabzon 16.06.2020, 10:32
Yedi Göller'in yolu ulaşıma açıldı

Trabzon'un dünyaca ünlü turizm merkezi Çaykara ilçesindeki Uzungöl'e gelen turistlerin yoğun olarak ziyaret ettikleri doğa harikası 7 göller bölgesinin yolu karlardan temizlenerek ulaşıma açıldı.


Uzungöl’ü ziyaret eden yerli ve yabancı turistlerin mutlaka görmek istediği Haldizen deresi vadisi üzerinde yer alan, Balıklı Göl, Aygır Gölü, Pirömer Gölü, Sarıçiçek Gölü, Dipsiz Göl, Çifte Göller, krater gölleri ismi ile bilinen yedi göllerin yolu Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile Bayburt İl Özel İdaresi tarafından yapılan çalışmalar sonucu kardan temizlenerek ulaşıma açıldı. Yolun ulaşıma açılması ile birlikte hafta sonu bölge ilk ziyaretçilerini ağırladı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
Türist 1 yıl önce
Turizde neymiş kicini kolunu açıp geziyorlar tövbe tövbe bizki elhamdulillah müslümanin hasiyiz!Istemezuk Türisti bu gölleride kurutun.
Trabzon 1 yıl önce
Müslümanlık kıcını basını kapatmakla mı oluyor densız densız konuşma
yusuf dereli 1 yıl önce
Yedigöller diye bir ismi yok oranın. Son bir kaç yıl içinde uyduruldu. Bu göller Kaçkar Karekteristiği buzul göllerifir. Balık gölü, Aygır gölü, Karagöl ve doğuya doğru yüzlercesi. Yedigöller Bolu'dadır.
Bay Kamil 1 yıl önce
Efendim ekolojik dengeymiş !geciniz bunları Dünya Akpnin düşmanı bu gölleride kuruturuz!kim birşey diyebilir?Ayasofyayi Camii yaptikta ne oldu?herkes Türkün gücünü görsün.
Vatandaş 1 yıl önce
Adının hakkını harbıden veriyon ne kamılsın sen

Gelişmelerden Haberdar Olun

@