Yavuz Selim stadında olay çıktı. Hakemi darp ettiler!

Yavuz Selim stadında Bahçecikspor ile Kalkandere arasında oynanan maçta olay çıktı. Maç tatil edildi.

Trabzon 13.03.2017, 14:39 13.03.2017, 17:44
Yavuz Selim stadında olay çıktı. Hakemi darp ettiler!

Haber61 / Spor Servisi - Yavuz Selim stadında olay çıktı. 

Trabzon Yavuz Selim Stadı'nda Bahçecikspor ile Kalkanderespor arasında oynanan maçta konuk ekibin futbolcusu hakeme vurunca saha karıştı. Maç tatil edildi. 

Bahçecikspor ile Kalkanderespor arasında Bal liginde oynanan müsabakının 61 dakikasında karşılaşmanın orta hakemi Burak Yücedağ Kallkanderespor'un 9 sırt numaralı oyuncusu Yahya Yetkin'e ikinci sarı karttan kırmızı kart gösterdi

Bu dakikada Yahya Yetkin önce hakeme yumruk attı,ancak yumruk hakeme isabet etmedi. Aynı futbolcu bu kez hakemi arkasından  tekmeledi. 

Karşılaşmanın hakemi fiili saldırı üzerine bu dakikada maçı tatil ederek soyunma odasına gitti.

Karşılaşmanın hakemi Burak Yücedağ  darp raporu alarak Kalkanderisporlu Yahya'dan davacı olunca, bu futbolcu Güvenlik güçleri tarafından alınarak Gülbaharhatun polis karokoluna getirildi.
Daha önce hükmen mağlubiyeti bulunan Kalkanderesporlu oyuncu ve yetkililer maçı devam ettirmesi için hakem Yücedağ'ı uzun süre ikna etmeye çalışsasada sonuç değişmedi. 
Bu maçla ilgili son kararı TFF verecek. Kalkanderespor'un bu maçtada hükmen mağlup ilan edilmesi halinde Kalkanderespor kurallar gereği iki kez hükmen mağlubiyeti olduğu için otomatikmen bir alt lige düşecek

FOTOĞRAFLAR: Mert YILMAZTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
SEYSOF 61 4 yıl önce
YA ARKADAŞ SPOR BU SPOOOORR. NE GEREK VAR AKRESİFLEŞMEYE...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@