banner560

Vatandaşın Tepkisine Belediye'den açıklama

Trabzon Büyükşehir Belediyesinden Vatandaşın çekmiş olduğu görüntülere yalanlama geldi kafalar karıştı

Trabzon 23.02.2017, 16:56 23.02.2017, 17:31
Vatandaşın Tepkisine Belediye'den açıklama

Trabzon’un Yomra ilçesi Merkez İlkokulunda vatandaşların çekmiş olduğu olumsuz koşullar ile alakalı Büyükşehir Belediyesi’nden açıklama yapıldı.
 
Vatandaşların sosyal medya üzerinden çekerek yayınladığı ve ihbar hattımıza gönderdiği görüntülerde ki ses kaydında “4 yıldır netice alamadık. Altyapı denilerek sürekli geçiştiriliyoruz. Evlerimiz burada ve üstelik burada okul var. Her gün çocuklar bu yolu kullanıyor. Bu sağlıksız ve çirkin görüntüler artık son bulsun. Ayrıca ilçemizde bir tane çocuk parkımız yok. Birileri sesimizi duysun artık yeter” kelimelerine yer verdi.

 
Büyükşehir Belediyesi yetkilileri vatandaşın çekmiş olduğu görüntülerin yalan olduğunu söyledi. Vatandaşı yalanlayan belediye ekipleri şu bilgilere yer verdi. “Söz konusu haberde fotoğraflanan görüntü kanalizasyon değil, yağmur suyu hattıdır. Yomra Merkez İlkokulu önünden alınan yağmur suları şebeke ile söz konusu bölgedeki yağmur suyu menfezine getirilmektedir. Haberde iddia edildiği gibi kanalizasyon sularının açıktan akması gibi bir durum söz konusu olmadığı gibi yağmur sularının da menfeze deşarjı sağlanmaktadır. Söz konusu haberde iddia edildiği gibi insan sağlığına tehdit oluşturabilecek bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Kamuoyunun bilgisine arz ederiz.” Bilgilerine yer vererek kamuoyunu bilgilendirdi.
 
 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
mmmmm 5 yıl önce
Allah bizi kurtarmaya çalışanlardan kurtarsın........
misafir... 5 yıl önce
Allah bizi yönetsin diye seçtiklerimizden kurtarsın...
yomrali ali 5 yıl önce
Yalan akp de sanat olmuş (sanata ve sanatçıya saygı )
kemerkayalı 5 yıl önce
habere cevap veren yetkili kimse varsa küçük çocuğu oraya götürsünde oynasın.insanda azıcık utanma olur bunlarda oda yok.
ali verdi 5 yıl önce
Müjdeler olsun Trabzon büyükşehir oldu.
SABRİ 5 yıl önce
YOK YOK BURASI YOMRA DEĞİL İZMİR BELEDİYESİDİR. :-)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@