Vali Yavuz: Trabzon heryerde kendini ispatlamış bir şehir

Vali Yücel Yavuz Haber61'e konuştu.

Trabzon 25.05.2017, 20:34 26.05.2017, 14:25
Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Ankara'da düzenlenen Trabzon Günleri'nde Haber61 standını ziyaret ederek açıklamalarda bulundu.

Vali Yavuz, bu organizasyon için büyük bir emek harcandığını söyleyerek " Bakanımız Süleyman Soylu başta olmak üzere belediyelerimiz ticaret odamız, hediyelik eşya ve gıda sektörümüz, Trabzonlu firmalar kurumlar olsun istedik. Çok güzel olumlu tepkiler alıyoruz. Herkes çok büyük önem verdi. Trabzon hayatın çok alanında kendini ispatlaşmış bir şehir. Trabzon sevdalılarını bir araya getirmek gayemizidi. Başarıyoruz gibi gözüküyor. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.  

Vali Yavuz ile birlikte standımıza gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz ise " Çok güzel bir gün. Bu işleri Trabzon başlattı. Stantları gezdim ve çok mesafe aldığımızı gördğm. Çok güzel bir etkinlik. Bunlar illerimizi tanıtma açısından çok önemli. Bundan daha önemlisi bu yörelere gitmek. Ben Karadenizi gezerken cennete gittiğinizde yabancılık çekmeyeceksiniz demiştim. Çok iyi bir gelişme var. Kalkınma bakanıyken turizmin alt yapısına dönük çalışmalara başlatmıştık. Yeşilyol bunlardan biri. Yayla yollarını birbirine bağlayarak güzel bir çalışma yaptık. Trabzon çok iyi bir yolda. Bu etkinliklerin uluslararası boyuta taşımak önemli. Daha geniş kitlelere ulaşmak önemli. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum." dedi.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@