banner556

Vali Ustaoğlu'ndan Polis Günü mesajı

Vali Ustaoğlu, 10 Nisan Polis Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Trabzon 09.04.2020, 11:52
Vali Ustaoğlu'ndan Polis Günü mesajı

Hbaer61 – Haber Servisi – Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu 10 Nisan Polis Günü nedeniyle mesaj yayınladı.

Vali Ustaoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Ülkemiz genelinde ve ilimizde, huzur ortamının sağlanması adına, mesai gözetmeksizin, fedakârca ve cansiperane şekilde önemli görevler ifa eden Türk Polis Teşkilatımız, 175. kuruluş yıl dönümünü gururla kutluyor. 

Devletimizin gücünü suçlulara gösterirken kararlı, şefkat elini mazlumlara uzatırken ise, her daim müşfik duruş sergileyen polisimiz, köklü tarihinden ve aziz milletimizden aldığı destekle, nitelik ve nicelik olarak kalitesi günden güne artan personeli, çağın gereklerine uygun araç, gereç ve teçhizatıyla, dünyanın sayılı kolluk teşkilatlarından biri haline gelmiştir. 

Gerek sınırlarımız içerisinde gerekse sınır ötesinde başta hain terör örgütleri olmak üzere, organize suç oluşumlarına, kaçakçılara ve diğer suç unsurlarına karşı kararlı ve amansız bir mücadele yürüten kahraman polislerimiz, ülkemizi etkisine alan koronavirüs salgını nedeniyle zor zamanlar geçirdiğimiz bu dönemde de üzerlerine düşen görevleri layığıyla yerine getirmektedir. 

Bu duygularla, meşakkatli mesleğin ve onurlu üniformanın temsilcisi tüm emniyet teşkilatı mensuplarımızın 175. kuruluş yıl dönümünü ve 10 Nisan Polis Günü’nü kutluyor, şehit polislerimizi rahmet ve şükranla anarken, gazilerimize ve polis ailelerine, selam ve muhabbetlerimi sunuyorum. Allah, tüm polislerimize hayırlı görevler nasip etsin, her birini muhafaza buyursun.”
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@