alexa metrics

banner536

banner572

Uzungöl projesine son şekli verildi! Bakan ile toplantı...

Trabzon Büyükşehir belediye başkanı Murat Zorluoğlu, Uzungöl projesine son şeklini verdiklerini açıkladı.

Trabzon 08.12.2021, 20:25
Uzungöl projesine son şekli verildi! Bakan ile toplantı...

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Aralık ayı meclis toplantılarının ilk gününde yürütülen faaliyetlerle ilgili de bilgilendirmede bulundu.

Başkan Zorluoğlu, şunları söyledi; “Geçtiğimiz hafta Ankara’da Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız, Sayın Milletvekillemiz ve Valimizle birlikte yaptığımız toplantıda Uzungöl Özel Çevre Koruma Bölgesi Sokak Sağlıklaştırma ve Çevre Düzenleme Peyzaj Uygulama Projesi’ne son şekli verildi. İnşallah kısa bir zaman içerisinde ihale işlemleri gerçekleştirilecek. Uzungöl, başından en sonuna kadar hem kaldırım ve yolları hem çevre düzenlemesi, aydınlatması, korkulukları, otopark ihtiyacı bakımından değerlendirilerek çok daha konforlu hale getirilecek.”


Yorumlar (3)
İsiyin 2 ay önce
AKP Kazdağlarını, Cerattepe'yi, İstanbul'un siluetini, Dipsiz Gölü, Salda'yı, Uzungölü, Yaylaları, İkizdere'yi... bitirdi... Teşekkürler.
Koç 61 2 ay önce
Eskiden uzun göldü şimdi tombili göle döndüler.
Kurbaga 2 ay önce
Eskiden Kurbagalar yol kenarlarında dans ederdi!Kuslar civil civil,Yaban hayvanların gürlemesi Ormanlarda yankilanirdi.Hayatin Cennetiydi Uzun Göl.
Sonrami ne oldu AKP geldi Göl Beton oldu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@