Uzun: "Çaykara'ya kapı kapı polis mi gönderelim?"

CHP İl Başkanı Güzide Uzun, Büyükçekmece'yi yorumladı.

Uzun: "Çaykara'ya kapı kapı polis mi gönderelim?"

HABER61 - HABER SERVİSİ

CHP Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun, Büyükçekmece'de yapılanın kabul edilebilir birşey oladığını söyledi.

Çaykara'yı örnek gösteren Uzun, "Burada seçmen sayısı nüfustan fazla çıktı. Bizde kapı kapı polis gönderip itiraz mı edelim?" diye konuştu. Güzide Uzun, "Çaykara İlçesi Trabzon'da AK Parti'nin en çok oy aldığı ilçedir. İlçenin nufüsü 12.400 civarında iken seçmen sayısı 14.600 civarındadır. Aradaki fark neden bu kadar diye şikayetçi mi olalım? Büyükçekmece'de de aynı şey oluyor. Sırf bu yüzden kapılara polis gönderiliyor. Demokrasilerde insanların tercihlerine müdahale edilmez. Biz buna saygılıyız ama Büyükçekmece'de yapılan baskıdır. Vatandaş tedirgin oluyor." dedi.

Uzun sözlerini şöyle bitirdi; "Trabzonlu evlat kazandı, bu çırpınışlar nafile."

YORUM EKLE
YORUMLAR
adnan
adnan - 11 ay Önce

egar istanbulda bu suc islenmisse bu sadece akp yapar cunki belediye akp yonetiminin suc isleyen sahtcilik yapan akp li belediyelerdir sucu vatandasa atamazsin bu uyaniklik olur zaten akp

No name
No name @adnan - 11 ay Önce

Insanin oldugu yerde kalenin oldugu yerde hillede olur saibede olur bu kültür ve dogrul olma meselesidir dogru degilsen kagit da kalemde sistemde dogru olmaz chp hic bir zaman dogru is yapmamistir.

Ali Papa
Ali Papa - 11 ay Önce

İstanbul seçimi, Maltepede tıkandı. 1000 küsur sandığın yeniden sayımında, 200 civarı sandık 8 günde sayılabildi. 800 küsur sandık daha var. Bu hızla bir ay daha lazım. CHP, ilçe seçim kuruluna, sayımda sadece iki olan kurulların artması için başvuruyor ama MHP ve AKP olmaz diyor. İstanbul genelinde Tüm sandıklar tekrar sayılsın diye bir karar çıksa bu hızla 2023 seçimine ancak yetişir. Bu mevzuya daha fazla kafa yormamak lazım.Çünki akla ziyan olaylar oluyor. Son 10 gün cumhur ittifakına enaz % beş yandaş kaybettirmiştir kanaatindeyim. The end (bu mevzuda)

Trabzonlu Hayati dayı
Trabzonlu Hayati dayı - 11 ay Önce

Onu bunu bilmem sadece şunu derimki kendini dev aynasında gören,herşeyi kendisi bilir sanan birisinin Koltuğu çok fena sallanıyor

aLİ
aLİ - 11 ay Önce

gönder tabi hırsızın partisi olmaz hırsızı savunanda hırsızdır

Ali Bal
Ali Bal - 11 ay Önce

Bence beka sokaklara dökülürdü.. ????

Murat
Murat - 11 ay Önce

Tarihin en büyük Oy hırsızlığı ve yolsuzluğunu savunan bir il teşkilatı

Özgür
Özgür @Murat - 11 ay Önce

Tarih bilgin gerçekten takdire şayan. Tarihteki hangi yoksulluklarla mukayese ettiğini söyleyerek tezini güçlendir ki insanlar tam anlamıyla aydınlansınlar.

emrullah
emrullah - 11 ay Önce

büyük oy sahtekarlığını savunan bir chp...mustafa kemalin partisi ne hallere geldi

kazım
kazım @emrullah - 11 ay Önce

Mustafa Kemal büyük yazılır, reis küçük yazılır

memet61
memet61 - 11 ay Önce

size ne kardeşim istanbul a niye karışıyorsunuz.


SIRADAKİ HABER

banner513