alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Tutuklu AK Parti Trabzon eski Milletvekili tahliye edildi

 Eski AK Parti Trabzon Milletvekili Aydın Bıyıklıoğlu’nun da aralarında bulunduğu 11 KTÜ’lü akademisyen tahliye edildi.

Trabzon 24.06.2017, 12:12 24.06.2017, 12:53
Tutuklu AK Parti Trabzon eski Milletvekili tahliye edildi
Haber : Şükrü Üçüncü
15 Temmuz Darbe girişimi sonrasında FETÖ/PDY’ye yönelik düzenlenen operasyonlar kapsamında örgütün saç ayağı Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) yapılanmasına yönelik operasyonlar kapsamında 11 aydır tutuklu bulunan 18 akademisyenin Trabzon 2’nci Ağır Ceza Mahkemesine yargılanmasında ilk duruşma geçtiğimiz hafta gerçekleşti.
 
Haber61.net’in edindiği bilgiye göre; 2’nci ağır ceza mahkemesi aralarında AK Parti eski Trabzon Milletvekili Aydın Bıyıklıoğlu ve Cihangir Eren’in de bulunduğu 11 Sanık hakkında tahliye kararı verdi. Bu sanıkların ise; yargılanmalarına tutuksuz olarak devam edileceği öğrenildi. 7 Akademisyenin ise; tutukluluklarının devam ettiği öğrenildi.
 
 
 

Yorumlar (4)
YOK YA 4 yıl önce
Bir el KTÜ yü aklıyor. % 70 Cemaatçi olan üniversitede ceza alan yok. İhanet edenler dışarda. ibadet ve ticaret yapanlar içerde. En büyük bedeli ibadet öderse adaleti kılıçdaroğlu gibiler arar.
Kaçak tanık 4 yıl önce
FEtönün üniversitesinden gelip tanıklık yaparak hala ortalıkta gezenler var ktüde. S
remzi 4 yıl önce
cihangir eren banko fetöcü idi.. hatta kaçma şüphesi kuvvetle muhtemel kaymak tayfadan.. Hangi aracılar onun tutuksuz yargılanmasına aracı oldu? lan herif her ay pensilvanyaya gidiyordu.. tühhh suratınıza
Celal candan 4 yıl önce
Kacak tanık-@YOK YA
Bana mı dedin, ben şu an imlant çakıyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@