Türk Yıldızları Trabzon Gösterisi videosu

Türk Yıldızları Trabzon'da gösteri uçuşu yaptı.

Trabzon 30.09.2018, 12:42 30.09.2018, 17:43
Türk Yıldızları Trabzon Gösterisi videosu

Haber61 - Haber Servisi - Türk Yıldızları; Ortahisar Belediyesi, Trabzon Valiliği ve Türk Hava Kuvvetleri'nin organizasyonuyla ikinci kez Ortahisar'da gösteri uçuşu yaptı.

Dünyada sekiz süpersonik savaş uçağıyla gösteri yapan tek akrotim olan Türk Yıldızları Ortahisar'da Bugün (30 Eylül Pazar) saat 16.30'da Ayasofya Camii altı ile sahil boyunca gösteri uçuşu yaptı.

Uçuş öncesi Karadenizli sanatçılar Sinan Yılmaz ve Zeynep Başkan saat 14.30'da Ayasofya Camii altı Sahil Yolu'nda konser düzenlendi.

Sinan Yılmaz, Zeynep Başkan konserleri ve Türk Yıldızları'nın yapacağı gösteri uçuşu Haber61 TV'den canlı olarak yayınlandı.

İşte o muhteşem gösterinin tekrarı...


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (3)
Alp Türk 1 yıl önce
Trabzon bu tip organizasyonlardan sonra trafik işkencesi çekiyor...yokmudur çözümü? Hafif raylı sistem bu şehire çok mu?
Süleyman Çolak 1 yıl önce
Bu sorundan hiç kimse memnun değildir. Ancak böyle kalabalık etkinlikler sonucunda her yerde benzer sıkıntılar yaşanıyor. Samsundaki gösteriden ancak 1 saatte çıkabildik. İzmir deki gösteriden otoparktan aracı almak 25 dakika, gösteri olduğu alandan çıkmak 30 dakika sürdü. Bazen biraz sabır gerekiyor.
Caglar 1 yıl önce
Yapilacak 16 senedir,durmak yok eziyete devam..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@