Turizm Yöneticileri Derneği'nden Zorluoğlu'na ziyaret

Doğu Karadeniz turizm yöneticileri derneği, Başkan Murat Zorluoğlu’nu ziyaret etti.

Trabzon 14.11.2019, 10:24
Turizm Yöneticileri Derneği'nden Zorluoğlu'na ziyaret

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Doğu Karadeniz Turizm Yöneticileri Derneği Başkanı Yusuf Altuntaş ve dernek yöneticilerini kabul etti. Ziyarette Trabzon ve bölge turizmi hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
 

Doğu Karadeniz Turizm Yöneticileri Derneği Başkanı Yusuf Altuntaş, “Şehrimiz turizm konusunda her geçen gün hedef yükseltiyor. Bu noktada özellikle dizi-film projelerinin şehir ve bölge tanıtımı için çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Şahsınızı Trabzon için bir şans olarak görüyoruz. Turizm konusunda şehrin tüm dinamiklerinin el ele vererek birlikte hareket etmesi gerektiğini düşünüyoruz” şeklinde konuştu.
 
Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ise “Turizmi Trabzon’da ayrı, Ordu’da ayrı Giresun’da ayrı düşünemeyiz. Turizm bölgemiz için yeni bir olgu. Dolayısıyla bazı aksaklıklar olabiliyor. Antalya 1960-1970’lerden itibaren turizmde belli bir mesafe almasına rağmen yine de eksikleri var. Uzun bir mücadele gerekiyor. Mühim olan şehrin tüm dinamiklerinin bir plan dahilinde ortak hareket etmesidir. Geçtiğimiz günlerde bir turizm değerlendirme toplantısı yaptık ve çalışmalara sezon başında değil, şimdiden başlama kararı aldık. Aralık ayında bu anlamda kapsamlı bir çalışmaya başlayacağız” ifadelerini kullandı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@