TTSO eleman yetiştiriyor - Son başvuru 29 Ocak

TTSO'da Dış Ticaret İstihbarat Elemanı kursu için başvurular başladı.

TTSO eleman yetiştiriyor - Son başvuru 29 Ocak

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) tarafından düzenlenen Dış Ticaret İstihbarat Elemanı Yetiştirme Programı'nın ikinci eğitim grubu için başvurular başladı. Son başvuru tarihinin 29 Ocak 2020 olduğu vurgulandı.

TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, ülkemizin dış ticaret potansiyelini geliştirmek için uzman kadroların yetiştirilmesini amaçlayan Dış Ticaret İstihbarat Elemanı Yetiştirme Programı kapsamında geçtiğimiz günlerde ilk grubun eğitimlerini tamamladığını belirterek, "Şimdi ikinci eğitim grubumuz için başvuruları almaya başladık. Kursiyerlerimiz dış ticaret, pazarlama, stratejik yönetim, dış ticaret istihbarat ve dış ticaret istihbarat simülasyonu başlıklarıyla eğitimler alacak. Ayrıca İngilizce yazışma dili eğitimi de verilecek. Programın amacı şehrimizdeki istihdamı ve girişimciliği canlandırmaktır. Bu eğitimdeki esas amacımız üniversiteden mezun olan gençlerimize bir taraftan Dış Ticaret İstihbarat Uzmanı olarak dünyaya ve dış ticarete kendilerini hazırlayacak şekilde eğitimler vermek ve buna bağlı olarak da işyerlerimizde istihdamlarını sağlamaktır" dedi.

Dış Ticaret İstihbarat Elemanı Yetiştirme Programına katılmak isteyenlerin 29 Ocak 2020 tarihine kadar aşağıdaki bağlantıda yer alan formu doldurmaları gerektiği ifade edildi.

Başvurular sonrasında yazılı sınav ve mülakatın TTSO'da gerçekleştirileceği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2020, 13:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
üye
üye - 4 hafta Önce

dış ticaret istihbarat elemanımı vayyy level atlamış ttso diğer işlerde uçtukya yahu şehirde ekonomi bitik bırakın bu algı işlerini tüccara esnafa ne faydası var iktidara güzellelem yapın tob başkanının iktidarla olan münasebeti ortada lütfen gerçekçi işler yapın tüccar krizde

citizen temel
citizen temel - 4 hafta Önce

bu kurs'a da torpili olanı alırlar artık.

SIRADAKİ HABER

banner513