TTSO Başkanı Hacısalihoğlu: Boş Konuşmayın!

TTSO meclis toplantısında tartışma yaşandı. Hacısalihoğlu sert konuştu.

TTSO Başkanı Hacısalihoğlu: Boş Konuşmayın!
banner432

Haber61/Haber Servisi- 

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nın 2016 yılının son meclis toplantısında Akyazı Şenol Güneş Stadyum iddiaları sert atışmaların yaşanmasına neden oldu.

TTSO Saymanı Murat İskender’in faaliyet raporunu okuduktan sonra 2017 yılı bütçesi kabul edildi. Bu sırada kürsüye çıkan TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Ekrem Çapkınoğlu’nun, “Akyazı” iddialarına sert cevap verdi.
“İddialar asılsızdır” diyen Hacısalihoğlu, “Gecemizi gündüzümüze katarak uğraş veriyoruz.  Yatırımcıları buraya çekerek Trabzon’a katkı sağlamaya çalışıyoruz. Büyük projeleri kentimize kazandırdık. Fakat birileri kalkmış boş işlerle uğraşıyor” dedi.

“Biz burda kendimizi yanlış konuma düşürecek bir şey yapmayız” diyen Hacısalihoğlu, “Ortalığı kimse bulandırmasın” diyerek sert çıktı.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2016, 17:45

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Temel kofoglu
Temel kofoglu - 3 yıl Önce

Oda uyelerinin parasiyla loca alinmasina karsiyim.11 adet aslan gibi oda yonetici var.30000 tl.dan 330000 tl si eder.kendi ceplerinden neden almadilar diye sorarlar adama.aklimizla oynamayalim lutfen.daha once de dev yatirimlarini gorduk.nasil peskeslere on ayak olduklarini gorduk.

Ülküdaş
Ülküdaş - 3 yıl Önce

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.