banner556

Trabzon’un merkezinde insan kuyruğu!

Trabzon’da süren alt yapı çalışmaları ulaşımı etkiledi.

Trabzon 04.01.2021, 17:50

Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİSKi Genel Müdürlüğü tarafından sürdürülen içme suyu ve kanalizasyon altyapı çalışmaları, şehirde ulaşım açısından aksaklıklara neden oluyor.

Bugün çekilen görüntülerde tüm dolmuş hatlarının duraklarının Maraş Caddesi’ne alınması nedeniyle yığılma olduğu ve uzun kuyrular oluştuğu görüldü.

Yığılmanın nedeni olarak da Postane önünde bulunan Beşirli, Site, yeni Mahalle duraklarının Maraş Caddesi’ne kaydırılması olarak belirtildi.

Haber61 - Haber Servisi

Yorumlar (11)
Malesef 2 hafta önce
Karadenizde hatta doğuda En kötü belediye malesef Trabzonda. Şimdi su için kazarlar. 1 ay sonra elektrik için. Ondan sonra yola yama. Yıllardır değişmiyor. Ama bizim millet buna layık. Kimse çıkıp sorumlulardan hesap sormuyor
Davut 2 hafta önce
Akpli milletvekilleri bir açıklama yapacak mı? Yoksa yine imamoğlu nu eleştireceksiniz. Şu pandemide milleti yanyana koydunuz
Ahmet 2 hafta önce
Akpliler aman dikkat edin, inşaat alanları tehlikelidir.
Vasıf 2 hafta önce
Sen herhalde çukurlardan hiç çıkamıyorsun belliki
TRABZONLU 2 hafta önce
Arkadaşlar alt yapı denilen şey büz ve su borusu geçirmek mi? Arkadaşlar şehirde tüm çalışmaların içinden geçeceği bir kanal yapılır her şey o kanal içinde halledilir.. Böyle günübirlik çalışmalar 200 yıl öncesinin kafası.. Anlayana....
Ali Fuat 2 hafta önce
Hakikaten Meydan, Maraş Cad. gibi yerler vardı değil mi, unuttuk gitti oraları, bu pandeminin gözü kör olsun...
yakun 2 hafta önce
Bunların hiç birisi doğru iş yapmayacak mı? Soylu, pandemi döneminde milleti alış veriş merkezlerinde üst üste yığacak açıklama yapar, baskılar sonrası istifa eder, ama bu sefer padişah yanlış yapar, istifayı kabul etmez, tabi ki bu istifa anlaşmalı, Selçuk okulları açar çocuklar virüs taşımaya başladıktan sonra okulların açılmayacağını anlar. Trabzon Belediye başkanı her gün su kesintisi yapar, dolmuş duraklarını bir araya toplayıp milleti milleti üst üste yığar. Bunların içinde aklı olan hiç kimse yok mu?
KOÇ 61 2 hafta önce
Dün 5 yaşında kızımla araba ile eve giderken "baba midem bulandı" dedi niye dedim "araba çok sallanıyor" dedi düşünün gittiğim cadde daha kazılmaya başlanmadı bile şehrimizin % 80'i bu halde maalesef.
Mustafa 2 hafta önce
Sorarsan akp salgınla mücadele ediyor işleri güçleri göz boyamak
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@