Trabzon’un ilçesinde şok eden görüntüler! Belediye binası önünde kara dumanlar

Trabzon'un Beşikdüzü ilçesinde Belediye binası önünde lastik yaktılar, eylem yaptılar.

Trabzon 09.10.2020, 20:04 09.10.2020, 20:19

Haber61 - Haber Servisi

Trabzon’un Beşikdüzü ilçesinde bugün gergin anlar yaşandı. Yaklaşık 50-60 kişiden oluştuğu belirtilen grup, belediye binası önünde lastik yakıp protestoda bulundu.

Edinilen bilgiye göre; Trabzon’un Beşikdüzü ilçesinde belediye ile ruhsat problemi yaşayan ve hakkında yıkım kararı olduğu belirtilen bir işletmenin yetkilileri Belediye Başkanı ile görüşmeye geldikleri anda, belediye binası önünde bir grup araç lastiği yakıp protestoda bulundu.

Çevredekiler ise o anları cep telefonları ile kaydetti.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
Davut 12 ay önce
Akpli bir belediye olsa polis anında müdahale ederdi. İşte akp demokrasisi
hakan 12 ay önce
Devir magandalık devri yakın tabi. arkadaTürk bayrağı olan silahlı fotoları da sosyal medyaya verdiniz mi kesin iş adamı olursunuz.
DOĞRUSU BU 12 ay önce
Sen tut kanuna aykırı devletin yerine işyeri aç, çarşıda el atmadigin yer kalmasın, senden başka kimse iş yapsın isteme, işini zorbalikla halletmeye bak, bide rezil ol. Sonra yanına topladigin insanlarla belediyeye çık, istediğin olmadı mı aşağıya in lastik yak.
Vah vah 12 ay önce
Belediye kanunlara uygun iş yapıyorsa ne alâ, yok eğer keyfi ve siyasi davranıyorsa hak etmiştir bu eylemi. Üç ağaç için koca İstanbulu yakanların alnını öpen senin genel başkan değil miydi? Niye o kadar zorunuza gitti şimdi. Çok riyakârsiniz.
hakan 12 ay önce
Aslında uzun zun anlatırdım ama evdeki duvara anlatsam daha mantıklı. Sen oyun böyük yegen demeye devam et
Erdoğan 12 ay önce
Tıroldür onlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@