Trabzon’un ilçesinde Belediye Başkanı ve tüm personele koronavirüs karantinası

Trabzon’un Çarşıbaşı ilçesinde belediye başkanı ve personel karantinaya alındı.

Trabzon 27.03.2020, 23:04 27.03.2020, 23:21
Trabzon’un ilçesinde Belediye Başkanı ve tüm personele koronavirüs karantinası

Haber61 - Haber servisi

Trabzon’un Çarşıbaşı ilçesinde Başkan Mümin Nuhoğlu'nun  şoförüne yapılan Koronavirüs testleri pozitif çıktı. Yaşan bu gelişme sonrası tüm belediye personeli evlerinde 14 gün izole edilecek.

Belediyeden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Korana Virüse Karşı Alınan Önlemler Kapsamında Belediyemiz de Dejenfeksiyon Çalışmaları İlk günden İtibaren Yapılmış Olup Gerekli Tedbirler Alınmıştır. Belediyemiz Bu Süre Zarfında Nöbet Sistemine Geçerek Her Birimimizde Nöbetçi Personel Bırakılarak Hizmet Vermeye Devam Edilmiştir.

Bugün Belediyemiz Personellerinden Nevzat KOTBAŞ'a Yapılan Test Sonucu Pozitif Çıkmış Olup Kendisinin Genç, Dinamik Ve Genel Olarak Sağlık Durumunun İyi Olduğunu Sizlere Bildirmek İsteriz. Personelimize Acil Şifalar Diliyor Yakın Zamanda Aramıza Dönmesini Temenni Ediyoruz.

Bu Hususta Belediye Başkanımız Sayın Mümin NUHOĞLU' nun Sağlık Durumu İyi Olup, Belediye Personellerimiz Tedbir Amaçlı Evlerine Gönderilerek 14 Gün izole Edileceklerdir...

''Sosyal izolasyonla, evde kalarak, birbirimize dayanarak, yardımlaşma kanallarını aktifleştirerek, karamsarlığı kovarak virüs karanlığını bertaraf edeceğiz.. Zamanı geldiğinde hayat normalleşecek birbirimizle kucaklaşacağız.. Dayan milletim, geceyi gördük, güneşi de göreceğiz..''Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
iskefiyeli 1 yıl önce
Acil şifalar dilerim. Rabbim bizleri sevdiklerimize bağışlasın.
Cavit 19 1 yıl önce
Bi sokağa çıkma yasağı koymadılar. Bundan sonra koyanı Allah bildiği gibi yapsın.
Sedat 1 yıl önce
Tez elden kayyum atana. Hatta personel.
FarukOF61 1 yıl önce
Tüm personele Acil şifalar diliyorum.
Allah yardimcilari olsun.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@