7m

7m

hyundai

Trabzonspor’un maçları dev ekranda yayınlanacak mı?

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi’nde Trabzonspor maçları sorusu.

Trabzon 11.04.2022, 15:08 11.04.2022, 15:40
Trabzonspor’un maçları dev ekranda yayınlanacak mı?

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Nisan ayı toplantıları başladı.

Bugün gerçekleştirilen oturumda bağımsız üye Davut Çakıroğlu, Trabzonspor’un maçlarının yayınlanması ile ilgili olarak “Trabzonspor şampiyonluk yolunda ilerliyor. Kalan son maçların dev ekranda yayınlanması isteği var” dedi.

Başkan Murat Zorluoğlu, Çakıroğlu’nun sorusu üzerine “Canlı yayın meselesi bir ticari mesele. Karşı taraf daha önce yüksek bir meblağ istemişti. Arkadaşlar baksınlar ama fırsattan istifade çok uçuk rakamlar isteniyor. Bunu biz uygun görmeyiz tabi.” ifadelerini kullandı.

Haber61 - Haber Servisi - 


Yorumlar (7)
Mantıksız 1 ay önce
Bencede Dev Ekranda yayınlansın, yayınlansın ki, Hüsran da DEV olsun !! Bakın, arkadan Leş Kargası Şikebahçe geliyor. Malum, onlarla giriştiğimiz her yarışı, arkadan da gelseler, kaybediyoruz !! Umarım, Köstekliğim beni yanıltır !!
COVANNİ 1 ay önce
BOŞ KONUŞMA BU TAKIM BU POTADAN ŞAMPİYONLUK VERECEK OLURSA BU YÖNETİM VE FUTBOLCULAR BU ŞEHİRDEN ÇIKAMAZLAR ONLARDA BUNUN FARKINDALAR. ŞAMPİYONLUK ONLAR İÇİ ÖLÜM KALIM MESELESİ.
Serkan 1 ay önce
kendin bile dediğine inanmıyorsun :) Trabzonspor ilk devre sonunda şampiyon olmuştu tescillenmesi uzadı sadece.
Mantıksız 1 ay önce
Sevgili Kadir. Seni Anan, Kadir Gecesi doğurduğuna inanmıyorum. Bence, Senin İsmin Maydanoz olmalı !!
ALİ 1 ay önce
EVET AYNISINI BENDE SÖYLEDİM KARAGÜMRÜK TS Yİ YENECEK ÖYLE YADA BÖYLE YAZIN KENARA TAKIM KAYIPLARDA ZATEN HERKES SAHHOŞ OLMUŞ AMA GÖREN YOK KATILIYORUM SANA BU İŞ BİTTİ
Kadir 1 ay önce
Dostum neden her gün mantıksız mantıksız yazıyorsun
cahit 1 ay önce
40 yılıdır bu şehirde şampiyonluk yasanmıyor herseye para varda buna mı yok her zamanki gibi bir borçlanma da bunun için yapın bayrak asmakla olmaz bu işler ciddi mana da destek vermek gerek büyükşehir b. başkanı olmak bunu gerektirir

Gelişmelerden Haberdar Olun

@